شکست پرسپولیس در ورزشگاه بی تماشاگر

پرسپولیس، فجر سپاسی حق نشر عکس mehr
Image caption پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خالی بدون تماشاگر اولین شکست رسمی خود با "مانوئل ژوزه" را تجربه کرد.

پرسپولیس در روزی که تماشاگرانش از حضور در ورزشگاه آزادی محروم بودند، سه بر دو در مقابل فجر سپاسی شکست خورد.

سرخ پوشان پایتخت، بازی را نسبت به حریف شیرازی خود بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۱۶ امیر حسین فشنگچی نخستین گل پرسپولیس را زد. دو تیم در نیمه اول بازی صاحب موقعیت هایی شدند که نتوانستند از آنها استفاده کنند.

با شروع نیمه دوم، فجر سپاسی بازی را بهتر از رقیب خود آغاز کرد و تنها هشت دقیقه پس از آغاز نیمه دوم، عباس محمدرضایی گل تساوی را به ثمر رساند. او با یک حرکت یک و دو با محمد مهدی نظری دروازه شهاب گردان را باز کرد.

پرسپولیس پس از دریافت گل تساوی با حملات پراکنده سعی در جبران گل خورده و پیروزی در این دیدار داشت. اما این حملات برای این تیم حاصلی نداشت و در مقابل، فجر سپاسی با ضد حمله توانست از این تیم پنالتی بگیرد. پنالتی فجر را رضا حقیقی در دقیقه ۷۶ وارد دروازه پرسپولیس کرد.

پرسپولیس برای گرفتن تساوی حملات پراکنده ای را روی دروازه فجر طراحی کرد ولی در یکی از این حملات، گرفتار ضد حمله فجر شد. محمد مهدی نظری (۹۱) با دریبل دادن مدافعان پرسپولیس گل سوم تیم شیرازی را زد.

گل دیر هنگام محمد قاضی در دقیقه ۹۳ هم نتوانست مانع از اولین شکست سرخ پوشان در فصل جدید لیگ شود.

در دیگر دیدار این روز، تیم راه آهن توانست سه بر یک تیم گهر زاگرس را شکست دهد. برای تیم علی دایی، بهادر عبدی در دقیقه ۹، مجتبی شیری (۱۹) و فرزاد آشوبی (۳۴) گل زدند. و تک گل گهر زاگرس را مجید خدابنده‌لو در دقیقه ۴۴ وارد دروازه راه آهن کرد.

فجر سپاسی با این پیروزی با شش امتیاز به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد. سپاسی در هفته اول لیگ توانسته بود سه بر صفر ذوب آهن را شکست دهد.