جدول رقابت‌های ورزشکاران ایرانی

جدول برنامه بازیهای کاروان ورزشی ایران در دو هفته‌ای که المپیک لندن در جریان است. این جدول به تدریج با بدست آمدن نتایج بازی‌ها به روز می‌شود.

برای دیدن جدول کامل بازی‌ها می‌توانید به سایت المپیک مراجعه کنید.

۲۷ ژوئیه

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار نتیجه
تیر و کمان انفرادی زنان زهرا دهقان ۵۵ ام
انفرادی مردان امید وزیری ۳۹ ام

۲۸ ژوئیه

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار نتیجه
تیراندازی تفنگ ۱۰ متر زنان الهه احمدی ۶ ام
تفنگ ۱۰ متر زنان مه‌لقاء جام بزرگ ۴۳ ام
تپانچه ۱۰ متر مردان ابراهیم برخورداری ۳۳ ام
تنیس روی میز نوشاد عالمیان برنده شد و به دوره بعدی رفت
ندا شهسواری حذف شد
دوچرخه سواری علیرضا حقی از مسابقه خارج شد
مهدی سهرابی بین ۱۴۰, ۱۱۳ شد
امیر زرگری نا تمام
قایقرانی روئینگ تکنفره مردان محسن شادی آخر
تکنفره زنان سولماز عباسی آخر

۲۹ ژوئیه

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
شمشیربازی اسلحه سابر, مردان مجتبی عابدینی حذف شد
بوکس ۶۹ کیلوگرم امین قاسمی پور حذف شد
قایقرانی روئینگ تکنفره مردان, بازندگان محسن شادی ۲ام شد و به ۱/۴ نهایی رفت
تکنفره زنان, بازندگان سولماز عباسی ۲ام شد و به ۱/۴ نهایی رفت
تنیس روی میز نوشاد عالمیان برنده شد و به ۱/۱۶ نهایی رفت

۳۰ ژوئیه

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
بوکس ۸۱ کیلوگرم احسان روز‌بهانی برنده شد و به مرحله ۱/۸ رفت
تنیس روی میز نوشاد عالمیان حذف شد

۳۱ ژوئیه

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
شنا ۱۰۰ متر آزاد مردان محمد بیداریان حذف شد
قایقرانی روئینگ تکنفره مردان, ۱/۴ محسن شادی آخر شد و به مرحله نهایی C/D رفت
تکنفره زنان, ۱/۴ سولماز عباسی آخر شد و به مرحله نهایی C/D رفت
تیر و کمان انفرادی زنان زهرا دهقان حذف شد
بوکس ۶۴ کیلوگرم محمد طلوتی برنده شد و به مرحله ۱/۸ رفت

۱ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
دوچرخه سواری انفرادی مردان علیرضا حقی سی و ششم شد
بوکس ۹۱ کیلوگرم علی مظاهری سه اخطاره و حذف شد
تیر و کمان انفرادی مردان امید وزیری حذف شد
قایقرانی روئینگ انفرادی مردان محسن شادی در رده‌بندی گروه خود آخر شد

۲ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
قایقرانی روئینگ انفرادی زنان سولماز عباسی در رده‌بندی گروه خود آخر شد

۳ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
دو و میدانی پرتاب وزنه امین نیکفر حذف شد
پرتاپ چکش کاوه موسوی حذف شد
وزنه برداری ۸۵ کیلوگرم کیانوش رستمی مدال برنز
۸۵ کیلو گرم سهراب مرادی حذف شد

۴ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
دو و میدانی ۴۰۰ متر مردان سجاد هاشمی در گروه ششم ۶ شد و حذف شد
۱۰۰ متر مردان رضا قاسمی در گروه پنجم ۴ شد و حذف شد
پیاده روی ۲۰ کیلومتر ابراهیم رحمانیان نا تمام و حذف شد
وزنه برداری ۹۴ کیلوگرم سعید محمدپور پنجم شد
بوکس ۸۱ کیلوگرم احسان روزبهانی به یک چهارم نهای رفت
۶۴ کیلو گرم محمد طلوتی حذف شد
تیراندازی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت الهه احمدی حذف شد
تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مه لقا جام بزرگ حذف شد

۵ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
کشتی فرنگی ۵۵ کیلو گرم حمید سوریان مدال طلا
تیراندازی تپانچه ۵۰ متر ابراهیم برخورداری مقام ۲۷ام

۶ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
قایقرانی کایاک یکنفره ۱۰۰ متر احمدرضا طالبیان حذف شد
دو و میدانی پرتاب دیسک احسان حدادی به فینال رفت
پرتاب وزنه زنان لیلا رجبی دهم شد و به مرحله بعدی نرفت
۸۰۰ متر مردان سجاد مرادی دوم شد و به نیمه نهایی رفت
کشتی فرنگی ۶۰ کیلوگرم امید نوروزی مدال طلا
۸۴ کیلوگرم حبیب اله اخلاقی حذف شد
۱۲۰ کیلوگرم بشیر باباجان زاده حذف شد
وزنه برداری ۱۰۵ کیلوگرم نواب نصیرشلال مدال نقره

۷ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
کشتی فرنگی ۶۶ کیلوگرم سعید عبدولی حذف شد
۹۶ کیلوگرم قاسم رضایی مدال طلا
وزنه برداری +۱۰۵ کیلو گرم بهداد سلیمی مدال طلا
+۱۰۵ کیلوگرم سجاد انوشیروانی مدال نقره
دو و میدانی پرتاب دیسک احسان حدادی مدال نقره
دو ۸۰۰ متر مردان سجاد مرادی حذف شد
دو ۱۱۰ متر با مانع روح الله عسگری حذف شد
قایقرانی کایاک ۵۰۰ متر سرعت آرزو حکیمی حذف شد

۸ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
بوکس ۸۱ کیلوگرم احسان روزبهانی حذف شد

۹ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
تکواندو محمد باقری معتمد مدال نقره

۱۰ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
تکواندو ۶۷ کیلوگرم زنان سوسن حاجی پور حذف شد
۸۰ کیلوگرم مردان یوسف کرمی حذف شد
قایقرانی, کایاک یکنفره ۲۰۰ متر بانوان آرزو حکیمی آخرشد و حذف شد
کشتی آزاد ۵۵ کیلوگرم حسن رحیمی حذف شد
۷۴ کیلوگرم صادق گودرزی مدال نقره

۱۱ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
کشتی آزاد ۶۰ کیلوگرم مسعود اسماعیل‌پور حذف شد
۸۴ کیلوگرم احسان لشگری مدال برنز
۱۲۰ کیلوگرم کمیل قاسمی مدال برنز

۱۲ اوت

فهرست رشته‌ها و ورزشکارهای ایرانی
رشته گروه ورزشکار
کشتی آزاد ۶۶ کیلوگرم مهدی تقوی حذف شد
۹۶ کیلوگرم رضا یزدانی مصدوم و حذف شد