پرسپولیس باز هم باخت

پرسپولیس صبا حق نشر عکس mehr
Image caption پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و در هفته چهارم دو بر صفر مقابل صبای قم شکست خورد.

عصر دیروز یکشنبه، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس که گفته می شد قرار است سیر صعودی خود را از این هفته آغاز کند ۲-۰ مقابل صبای قم شکست خورد.

قبل از شروع این بازی، کمیته استیناف با تعلیق محرومیت هواداران تیم پرسپولیس به تماشاگران این تیم فرصت داد تا در استادیوم حاضر شوند و تیمشان را تشویق کنند. این موضوع باعث باعث اعتراض باشگاه صبای قم هم شد و آنها از فدارسیون خواستند که محرومیت یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم آنها نیز بخشیده شود. که این اتفاق نیفتاد و آقای گل محمدی بازی را از روی سکوی تماشاچیان دنبال کرد.

صبادر حالی بازی را به سود خود به پایان رساند که چهاربازیکن کلیدی اش را در ترکیب نداشت.. مسعود حق‌جو و مجید هوتن به خاطر محرومیت و محمد آرام طبع و مجید حیدری به دلیل مصدومیت غایب بودند.

صبا که پیش از شروع بازی دومین خط حمله قدرتمند لیگ را با ۷ گل زده در اختیار داشت در نیمه اول نتوانست گل زنی کند و پرسپولیس هم که مثل بازی قبلی ضعیف تر از انتظار ظاهر شده بود حرفی برای گفتن نداشت. در نیمه دوم بازی پرسپولیس سعی کرد که فشار روی صبا را بیشتر کند ولی درحالی که برای زدن گل جلو کشیده بود، دیوید ویرکوم در میانه میدان صاحب توپ شد و با یک پاس عالی، سلیمان فلاح را در موقعیت تک به تک قرار داد. مهاجم تازه وارد صبا هم با کمی پیشروی با یک ضربه زمینی و محکم، توپ را از کنار دستان نیلسون برزیلی دروازبان تازه وارد پرسپولیس به تور چسباند.

در ادامه بازی صبا میدان داری کرد و در دقیقه نود در حالیکه بازی در زمین پرسپولیس دنبال می شد، میلاد نوری از چپ گریخت و با خطای محسن بنگر سرنگون شد و محسن ترکی اعلام پنالتی کرد. این پنالتی را اکبر صادقی در خلاف جهت حرکت نیلسون به گل تبدیل کرد.

در پایان این بازی تماشاگران پرسپولیس که تازه از تعلیق در آمده اند شعارهای رکیکی بر علیه داور بازی محسن ترکی سر دادند.