تساوی ایران و تونس در مجارستان

به روز شده:  19:58 گرينويچ - چهارشنبه 15 اوت 2012 - 25 مرداد 1391
اشکان دژاگه

تیم ملی ایران در بازی ای تدارکاتی مقابل تونس به به تساوی دو بر دو رسید.

ایران چهارشنبه شب در ورزشگاه شهر "کشکه مت" مجارستان به دیدار تونس رفت. در نیمه اول ایران دوبار فرصت داشت که به گل برسد ولی در نهایت بازی در این نیمه بدون گل پایان یافت.

در نیمه دوم ایران بازی را بهتر از تونس آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ توسط محمدرضا خلعتبری به گل رسید، اما برتری ایران تنها دو دقیقه دوام داشت و عمار جمال مدافع تونس در یک رفت و برگشت از بی نظمی خط دفاعی ایران استفاده کرد و دروازه ایران را باز کرد.

ایران برای بار دوم در دقیقه ۶۰ با گل محمد قاضی از تونس جلو افتاد. محمد رضا خلعتبری در این گل هم نقش عمده ای داشت و توپ را روی سر محمد قاضی فرستاد و او با ضربه دقیق دروازه تونس را باز کرد.

ضعف خط دفاعی ایران بار دیگر در دقیقه ۸۳ باعث شد، تونس توسط ایسام جمعه به گل برسد تا دو تیم در نهایت دو بر دو به تساوی رضایت دهند.

یکی از نکات قابل توجه این بازی حضور سه بازیکن ایرانی- اروپایی در ترکیب تیم ملی ایران بود؛ اشکان دژاگه، امید نظری و رضا قوچان نژاد.

اشکان دژاگه با وجود اینکه تازه از مصدومیت رها شده بود، از ابتدای بازی در ترکیب اصلی تیم ملی ایران قرار گرفت و امید نظری در اولین بازی خود برای تیم ملی ایران تا دقیقه ۷۸ در زمین حضور داشت.

اما رضا قوچان نژاد دیگر بازیکن ایرانی -اروپایی تیم ملی ایران از روی نیمکت ذخیره ها بازی را دنبال کرد و فرصت حضور در زمین را پیدا نکرد.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.