هفته پنجم لیگ برتر؛ پیروزی پیکان در روز توقف راه آهن

به روز شده:  15:02 گرينويچ - شنبه 18 اوت 2012 - 28 مرداد 1391
فولاد خوزستان و مس کرمان

پیکان و مس کرمان تنها تیم های پیروز روز اول هفته پنجم لیگ برتر ایران بودند، و دو بازی دیگر یعنی صبای قم- فجرسپاسی شیراز و آلومینیوم هرمزگان-راه آهن با نتیجه یک بر یک به پایان رسیدند.

مس کرمان که در چهار هفته گذشته، سه باخت و یک مساوی را در کارنامه خود داشت، میهمان فولاد خوزستان بود. مس کرمان با تک گل رضا عنایتی در دقیقه ۷۵ به اولین پیروزی این فصل لیگ رسید.

در دیگر بازی ها، پیکان تهران دو بر یک برابر نفت تهران به پیروزی رسید، روح‌الله سلطانی در دقیقه ۱۶ و جلال کاملی مفرد در دقیقه ۳۱ برای پیکان و مهدی خیری در دقیقه ۹۰ برای نفت گلزنی کردند. در این بازی ابراهیم شکوری مدافع نفت در دقیقه ۸۸ اخراج شد. دو بازی دیگر هم با نتیجه مشابه یک بر یک به پایان رسید.

صبای قم یک- فجرسپاسی شیراز یک

گل‌ها: دیوید ویکرون در دقیقه ۲۷ - صبا

سید محمدرضا حسینی در دقیقه ۶۴- فجر

آلومینیوم هرمزگان یک - راه آهن یک

گل‌ها: علیرضا عباسفرد در دقیقه ۴۶ - راه آهن

رضا ناصحی در دقیقه ۴۸- آلومینیوم

اخراج: محمد رضا مامانی از راه آهن و سعید عسگری از آلومینیوم هر دو در دقیقه۵۱

در ادامه هفته پنجم لیگ برتر ایران، سپاهان در اصفهان میزبان سایپای تهران خواهد بود. دوشنبه در آخرین روز هفته پنجم لیگ برتر پرسپولیس در رشت با داماش گیلان بازی خواهد کرد و استقلال در تهران با ملوان بندر انزلی. اما یکشنبه و آخرین روز هفته پنجم لیگ ایران داماش با پرسپوليس در رشت، گهر دورود با ذوب آهن در کرج، تراکتورسازی با نفت آبادان در تبریز و استقلال با ملوان در تهران روبرو خواهند شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.