پیروزی سخت منچستر سیتی در برابر ساتهمتون

به روز شده:  20:11 گرينويچ - 19 اوت 2012 - 29 مرداد 1391
منچستر سیتی ،ساتهمتون

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلستان، در اولین دیدار خود در مقابل تیم تازه وارد ساتهمتون سه بر دو به پیروزی رسید.

منچستر سیتی لیگ را مانند قهرمانی اش در فصل گذشته، دراماتیک آغاز کرد. این تیم سه ماه پیش با دو گلی که در وقت های اضافه بازی مقابل کوئینز پارک رنجرز به ثمر رساند، قهرمان لیگ برتر شد. منچستر سیتی در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر دوباره همان مسیر را رفت.

ابتدا کارلوس توز منچستر سیتی را یک بر صفر پیش انداخت ولی دو گل ریکی لمبرت و استیون دیویس ساتهمتون را جلو انداخت. بیست دقیقه مانده به پایان بازی، قهرمان فصل پیش دو بر یک از ساتهمتون عقب بود ولی دو گل ادین ژکو در دقیقه ۷۱ و سمیر نصری در دقیقه ۸۰ ورق را به سود میزبان برگرداند و سناریو آخرین بازی فصل پیش به نوعی برای این تیم تکرار شد.

پیروزی منچستر سیتی برابر تیمی که تا دوسال پیش در لیگ یک انگلستان بازی می کرد، راحت نبود. سرجیو آگوئرو بهترین گلزن این تیم در فصل پیش، ۱۳ دقیقه پس از آغاز نیمه اول به علت مصدومیت از ناحیه زانو مجبور به ترک زمین شد و هنوز مشخص نیست او چه مدت از میادین فوتبال به دور خواهد بود.

در ادامه دیوید سیلوا در شرایطی که پنالتی‌زن های این تیم در زمین حضور نداشتند، ضربه اش را به دستان دروازبان ساتهمتون کوبید ولی منچستر سیتی در یک بازی جذاب توانست سه امتیاز اولین بازی لیگ را به دست بیاورد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.