آرسنال در حسرت اولین گل ماند

به روز شده:  18:14 گرينويچ - 26 اوت 2012 - 05 شهریور 1391
آرسنال استوک

آرسنال پس از دو هفته همچنان در تلاش زدن اولین گل فصل است و در ورزشگاه بریتانیا هم با وجود تسلط بر بازی، نتوانست دروازه حریف را باز کند و مسابقه صفر صفر مساوی شد.

لوکاس پودولسکی یکی دیگر از خرید های جدید آرسنال در دقایق ابتدایی، فرصتی مناسب برای گلزنی داشت ولی توپ را به دستان اندی ویلکسونی کوبید که کنترلش را از دست داده بود.

جان ولترز مهاجم استوک در لحظات پایانی بازی، موقعیت عالی گلزنی را با ضربه آرامی که روانه دروازه آرسنال کرد از دست داد.

میزبان در این بازی نتوانست فرصت های زیادی را روی دروازه آرسنال به وجود بیاورد، ولی توپچی های شمال لندن که بیشتر زمان بازی را در اختیار داشتند هم نتواستند، اواخر بازی خطر جدی روی دروازه استوک ایجاد کنند.

تئو ولکات و آلکس آکسلد چمبرلین در نیمه دوم جایگزین پودولسکی و ژروینو شدند که پایین تر از حد انتظار ظاهر شدند.

آرسنال پس از فروش رابین فان پرسی به منچستر یونایتد، هنوز نتوانسته جای خالی او را پر کند. آرسن ونگر در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل نقل و انتقالات لیگ برتر، فرصت این را دارد که از میان گزینه های خود خط تهاجمی خود را ترمیم کند.

سانی کازولا مثل بازی هفته پیش در مقابل ساندرلند، در میانه زمین دونده، سریع و موثر بود. او به راحتی و با هر دوپای خود پاسکاری می کند و در این بازی هم توانست فضای مناسب برای دیگر هم تیمی هایش ایجاد کرد

آرسنال در بازی با استوک در خط حمله دچار ضعف بود، پودولسکی و کازورلا هماهنگی کافی با هم نداشتند و همین باعث شد که آرسنال نتواند فرصت های زیادی در نیمه اول روی دروازه استوک به وجود آورد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.