تساوی لیورپول با منچسترسیتی به لطف اشتباه مدافع

به روز شده:  19:37 گرينويچ - 26 اوت 2012 - 05 شهریور 1391
لیورپول منچستر سیتی

مارتین اسکرتل با اشتباه فاجعه بار خود، دو امتیاز را به قهرمان فصل گذشته لیگ برتر منچستر سیتی داد تا بازی لیورپول در برابر منچستر سیتی ۲-۲ مساوی شود.

در ورزشگاه آنفلید، لیورپول در آستانه اولین پیروزی با مربی جدیدش، بردان راجرز، قرار داشت تا اینکه مارتین اسرکتل با یک پاس رو به عقب اشتباه کارلوس توز را صاحب توپ کرد و مهاجم آرژنتینی هم با به ثمر رساندن گل دوم منچستر سیتی در فاصله ده دقیقه مانده به پایان بازی، پیروزی را از لیورپول گرفت.

اسکرتل در نیمه اول با ضربه سر پر قدرت، یک بر صفر لیوپورل را پیش انداخت. اما اشتباه خط دفاع لیورپول باعث شد یایا توره نتیجه را در این نیمه مساوی کند.

در ادامه گل بی نقص لوئیس سوارز از روی ضربه آزاد، برتری را از آن لیورپول کرد ولی اشتباه مدافع لیورپول و گل منچستر سیتی باعث شد خوشحالی بردان راجرز به یاس تبدیل شود.

لوکاس به علت مصدومیت تنها چهار دقیقه پس از آغاز بازی از دست داد و برنامه های راجرز با خروج این بازیکن در مرکز زمین تغییر کرد ولی با خروج لوکاس، جو آلن خرید این فصل لیورپول به خوبی، میانه زمین را همراه با استیون جرالد کنترل کرد.

منچستر سیتی در روزی که عملکردی پایین تر از حد معمول داشت، از یک امتیاز بازی با لیورپول راضی است. اما شاید تنها نکته ای که بتواند بردان راجرز را آرام کند، شیوه بازی لیورپول در این بازی بود. بازیکنان لیورپول در این بازی نشان دادند که شیوه مربیگری راجرز را به خوبی درک کرده اند.

در هفته آینده لیگ برتر انگلستان، لیورپول میزبان آرسنال است و منچستر سیتی هم در ورزشگاه اتحاد با کوئینز پارک رنجرز بازی خواهد کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.