مودریچ در راه برنابئو

به روز شده:  12:45 گرينويچ - دوشنبه 27 اوت 2012 - 06 شهریور 1391
لوکا موردیچ

باشگاه تاتنهام با رئال مادرید بر سر انتقال لوکا مودریچ به توافق رسید. مادریدی ها قرار است برای انتقال هافبک کروات تاتنهام به برنابئو ۳۰ میلیون پوند( ۴۷ میلیون دلار) پرداخت کنند.

مودریچ ۲۶ ساله امروز به ماردید خواهد رسید تا تست های پزشکی لازم را انجام دهد و در صورت مثبت بودن نتیجه این تست ها، قرارداد ۵ ساله خود را با باشگاه متول اسپانیایی امضاء خواهد کرد.

باشگاه تاتنهام همچنین اعلام کرده که با رئال مادرید تفاهم نامه همکاری امضاء کرده است، بر اساس این این توافق نامه دو باشگاه در رابطه با بازیکن، مربی گری و مسایل اقتصادی با یکدیگر کار خواهند کرد.

دانیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام درباره انتقال موردیچ به رئال مارید گفته است: لوکا بازیکن بی نظیری برای ما بود و نمی خواستیم او را از دست بدهیم ولی در حال خوشحالیم که او به رئال مادرید پیوسته، باشگاهی که قصد داریم با آن همکاری های دراز مدتی را داشته باشیم"

لوکا مودریچ در سال ۲۰۰۸ و با قرارداد ۱۶.۵ میلیون پوندی(۲۶ میلیون دلار) از دینامو زاگرب کرواسی به تاتنهام پیوست. او ۱۶۰ بازی برای سفید پوشان شمال لندن انجام داده و ۱۶ گل برای این تیم به ثمر رساند.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید هم با خوش آمد گفتن به هافبک کروات گفته است:" ما از آمدن لوکا بسیار خوشحالیم و در آینده هم همکاری های نزدیکی با تاتنهام خواهیم داشت"

مودریچ در زمان مربی گری خوانده راموس در تاتنهام در پست هافبک دفاعی بازی می کرد ولی با آمدن هری ردنپ در اکتبر ۲۰۰۸ به این تیم وظایف بیشتری را در خط هافبک تاتنهام بر عهده گرفت.

او به سرعت تبدیل به یکی از پایه های اصلی تیم تاتنهام شد، مودریچ در فصل گذشته ۴۱ بار برای این تیم به میدان رفت و پنج گل به ثمر رساند.

آندره ویلاش بواش بعد از انتقال مودریچ به دنبال بازیکنان دیگری برای پر کردن جای او در خط هافبک این تیم است.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.