هت تریک فان پرسی در روز پیروزی آرسنال برابر لیورپول

به روز شده:  20:13 گرينويچ - 02 سپتامبر 2012 - 12 شهریور 1391
کازورلا آرسنال

سانتی کازورلا دومین گل آرسنال را وارد دروازه لیورپول کرد.

در هفته سوم لیگ برتر، آرسنال دو بر صفر لیورپول را خانه اش شکست داد و منچستر یونایتد با هت تریک رابین فان پرسی سه بر دو ساوتهمپتون را برد.

تازه واردها گل زدند؛ لیورپول ۰- آرسنال ۲

آرسنال اولین پیروزی فصل را مقابل لیورپول و در ورزشگاه خانگی این تیم به دست آورد.

سانتی کازورلا و لوکاس پودولسکی دو بازیکن تازه وارد آرسنال که تابستان امسال به این تیم پیوسته اند، اولین گل های این فصل شان را در بازی سوم به ثمر رساندند.

آرسنال با عملکرد عالی کازورلا و ابو دیابی توانست، میانه زمین را کنترل کند و در هر نیمه یک گل وارد دروازه لیورپول کرد.

در دقیقه ۳۱ استیون جرالد نتوانست توپ را به لوئیس سوارز برساند و توپ به سانتی کازورلا رسید و او با عبور از خط میانی وارد محوطه جریمه لیورپول شد و با پاسی عالی پودولسکی را صاحب توپ کرد،

چپ پای آلمانی آرسنال به ضربه ای دقیق اولین گل فصل اش را به ثمر رساند.

نیمه اول بازی با تک گل آرسنال به پایان رسید و با شروع نیمه دوم لیورپول بهتر بازی را شروع کرد.

سوارز به تنهایی در خط حمله با ورمالن و مرتساکر مدافعان آرسنال مبارزه می کرد و هواداران لیورپول امید داشتند که بتوانند گل تساوی را وارد دروازه آرسنال کنند.

اما کازولا در دقیقه ۶۹ و از زاویه ای بسته توپ را از زیر دستان پپه رینا وارد دروازه لیورپول کرد تا امیدهای لیورپول برای تساوی کم رنگ تر شود. در ادامه لیورپول نتوانست راهی به دروازه آرسنا پیدا کند و بازی دو بر صفر به سود آرسنال به پایان رسید.

توپچی های لندن پس از سه بازی هنوز گلی دریافت نکرده اند، که این نشان دهنده عملکرد مناسب خط دفاعی این تیم است.

برندان راجرزر در خطه حمله مهاجم کافی در اختیار ندارد. لیورپول در روزهای اخر فصل نقل و انتقالات و پس از اینکه اندی کرول را قرضی به وستهم داد، نتوانست جای او را پر کند. این موضوع در بازی با آرسنال کاملا به چشم می آمد.

هت تریک فان پرسی در بازی دوم؛ منچستر یونایتد ۳- ساوتهمپتون۲

الکس فرگوسن هزارمین بازی اش در مقام سرمربی منچستر یونایتد را با سه گل رابین فان پرسی جشن گرفت. گل رابین فان پرسی با ضربه سر در دقایق اضافه، تکلمیل کننده هت تریک به یاد ماندنی او در بازی با ساتهمپتون بود.

ساوتهپتون میزبان، با گل‌های ریکی لمبرت و مورگان اشنایدر تا دقیقه ۸۷ از شیاطین سرخ منچستر پیش بود ولی دو گل دقایق پایانی فان پرسی، جای پیروزی با شکست را عوض کرد.

مهاجم هلندی منچستریونایتد در دقایق اضافه بازی و روی کرنر نانی سومین گل اش را وارد دروازه ساتهمپتون کرد تا از دست دادن پنالتی را جبران کند.

فان پرسی در دقیقه ۶۸ با تکل هویلد مدافع هلندی ساوتهپتون در محوطه جریمه سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد ولی فان پرسی نتوانست این پنالتی را گل کند.

ساوتهپتون در این بازی مانند مسابقه در مقابل منچستر سیتی عملکرد شکننده‌ ای در دقایق آخر بازی داشت. این تیم با سه باخت در سه هفته در انتهای جدول قرار دارد.

اما بازی این تیم در مجموع امیدوار کننده است و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید این تیم نباید زیاد برای اولین پیروزی اش در لیگ برتر انتظار بکشد.

تقسیم امتیاز در سنت جیمز پارک؛ نیوکاسل۱- آستون ویلا۱

نیوکاسل در ورزشگاه سنت جیمز پارک میزبان آستون ویلا بود. پیش از این بازی آستون ویلا هر دو بازی اولش را با مربیگری پل لمبرت باخته بود. او سه ماه پیش و پس اخراج آلکس مکلیش،بعنوان سرمربی آستون ویلا انتخاب شده بود.

آستون ویلا برای فراموش کردن نتایج دو هفته قبل قصد داشت در دیدار با نیوکاسل اولین سه امتیاز این فصل را به دست بیاورد.

در دقیقه ۲۲بری بانن با ارسالی عالی توپ را روی دروازه نیوکاسل فرستاد و کیارن کلارک با ضربه سری دقیق دروازه نیوکاسل را باز کرد.

آستون ویلا شایستگی زدن این گل را داشت چرا که دارن بن چند دقیقه پیش از گل تا آستانه باز کردن دروازه نیوکاسل هم پیش رفت و ضربه او را با برخورد به پای دروازبان نیوکاسل به بیرون رفت.

نیوکاسل تیمی است که در خانه سخت می بازد،آنها پنج بازی از شش بازی آخر در خانه را برده اند. این تیم بعد از دریافت گل، توسط سیسه و دمبابا فرصت های مناسبی برای گلزنی داشتند اما توپ های آنها وارد دروازه آستون ویلا نشد.

اما در دقیقه ۵۲ حاتم بن آرفا مهاجم نیوکاسل با کنترل توپ پشت محموطه جریمه و ضربه ای زیبا، توپ را وارد دروازه آستون ویلا کرد و مانع از شکست تیم اش در بازی خانگی شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.