هفته سوم لیگ برتر انگلستان؛ شگفتی وست برومویچ

به روز شده:  17:01 گرينويچ - 02 سپتامبر 2012 - 12 شهریور 1391
وست برومویچ

در هفته سوم لیگ برتر انگلستان، منچستر سیتی، وست هم و وست برومویچ مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و سه بازی دیگر هم مساوی شد.

وست برومویچ آلبیون بهترین شروع را در هفت سال گذشته لیگ برتر داشته است. این تیم دیروز دو بر صفر اورتون آماده را در هاوتورن پارک شکست داد.

اولین گل را شین لانگ روی ارسال کوتاه پیتر اودم وینگی وارد دروازه اورتون کرد. درست دو دقیقه پس از آنکه ماریون فلینی در موقعیتی عالی در محموطه جریمه وست برومویچ توپ را به آسمان فرستاد.

گرت مکولی مدافع وست برومویچ ۷ دقیقه مانده به پایان بازی با ضربه سری قدرتمند دروازه اورتون را برای بار دوم باز کرد تا پیروزی این تیم در این بازی قطعی شود.

در دیگر بازی هفته سوم لیگ برتر انگلستان، گل پیتر کروچ در دقیقه ۷۵ امتیازها را بین دو تیم ویگان و استوک تقسیم کرد. مالونی در همان شروع بازی و در دقیقه ۵ دروازه استوک را از روی نقطه پنالتی باز کرد.

دی سانتو پنجمین گل خود در لیگ برتر را وارد دروازه استوک کرد تا برای دقایقی این تیم پیروز میدان باشد ولی پیتر کروچ با گلی که با ضربه سر به ثمر رساند، هواداران ویگان را در خانه ناامید کرد.

در انتهای بازی ویگان و استوک ۲-۲ در ورزشگاه دی دبیلو ویگان مساوی شدند.

در بازی ساندرند و سوانزی استیون فلچر خرید ۱۴ میلیون پوندی ساندرند از ولورهمتون، دوگل زد و نوار پیروزی قوهای ولزی را پاره کرد.

فلچر در دقیقه ۴۰ بازی و با استفاده از اشتباه مدافع سوانزی به راحتی دروازه این تیم را باز کرد، اما تنها پنج دقیقه بعد وین روتلج با شوتی سنگین نتیجه را مساوی کرد.

دارین فلچر بار دیگر و در دقیقه ۴۵ استفاده از روی یک ضربه ایستگاهی از سردرگمی خط دفاع سوانزی استفاده کرد و گل دوم را وارد دروازه این تیم کرد.

اما گل میچو با ضربه سر سوانزی امتیاز ها را بین دو تیم تقسیم کرد. دو تیم در پایان دو بر دو مساوی شدند.

اما بازی وست هم که به تازگی اندی کارول را قرضی از لیورپول به خدمت گرفته، با فولهام سه بر صفر به سود این تیم به پایان رسید. گل‌های وست هم در این بازی را نولان، رید و تیلور به ثمر رسادند.

تانهام هم که در روز آخر فصل نقل و انتقالات بسیار فعال بود و موس دمبله از فولهام و هوگو لوریس را خرید در خانه با نوریچ مساوی کرد. دمبله اولین گل اش را برای تاتنهام زد ولی این تیم نتوانست پیروز بازی باشد. گل سونگراس پنج دقیقه مانده به وقت قانونی، بازی را به تساوی کشاند.

اما در آخرین دیدار روز شنبه، منچستر سیتی میزبان کوئینز پارک رنجرزی بود که دوازده بازیکن جدید در این فصل به خدمت گرفته است. منچستر سیتی در این دیدار با گل‌های یحیا توره، ژکو و توز در مقابل تک گل زامورا کوئینز پارک رنجرز به پیروزی رسید.

در دیدارهای یکشنبه لیورپول با آرسنال بازی می کند و نیوکاسل با آستون ویلا و همچنین ساوتهمپتون با منچستر یونایتد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.