بوکسورهای گمشده کامرونی در لندن، پیدا شدند

به روز شده:  18:57 گرينويچ - پنج شنبه 06 سپتامبر 2012 - 16 شهریور 1391
بلز یپمو مندو

بلز یپمو مندو یکی از پنج بوکسور کامرونی است که می خواهد در بریتانیا بماند و بوکس را در این کشور ادامه دهد.

پنج بوکسور کامرونی که در زمان بازی های المپیک ناپدید شده بودند، در باشگاهی ورزشی در جنوب لندن پیدا شدند. این ورزشکاران امیدوارند که در زیر پرچم بریتانیا بتوانند ورزش خود را ادامه دهند.

این مشت‌زن‌ها بعد از باخت مقابل حریفان به همراه با یک شناگر و فوتبالیست از دهکده بازی‌های المپیک ناپدید شدند.

پس از این اتفاق کمیته ملی المپیک کامرون تایید کرد که این ورزشکاران پس از باخت مقابل حریفانشان در تاریخ ۷ اوت (۱۷ مرداد) همراه با سایر اعضای تیم به دهکده المپیک بازنگشته اند.

این مشت زنان حالا دیگر در خفا زندگی نمی کنند. آنها در باشگاهی ورزشی در جنوب لندن تمرینات خود را آغاز کرده اند، به این امید که روزی با نام بریتانیا در مسابقات روی رینگ بروند.

"بلز یپمو مندو" مشت‌زن کامرونی که در رقابت‌های فوق سنگین بازی‌های المپیک روی رینگ رفت گفته است:" مبارزه کردن آرزوی همیشگی ما بوده، ما می خواهیم به چیزی که از کودکی آرزویش را داشتیم برسیم و چیزی که یاد گرفتیم را انجام بدهیم. ما حتی به نیمی از آرزوهای کودکیمان نرسیده‌ایم"

" المپیک بسیار عالی بود، ولی راهی بود برای اینکه ما به مشت زن های حرفه ای تبدیل شویم. ما برای این کار بریتانیا را انتخاب کردیم. حتی اگر مجبور شویم به‌ عنوان نماینده انگلستان در المپیک شرکت کنیم"

این ورزشکاران کامرونی می توانند تا ماه نوامبر (آبان ماه آینده) به صورت قانونی در بریتانیا بمانند. مجوز شرکت در المپیک آنها تا آن زمان حکم روادید را برای آنها خواهد داشت و هرگونه تمدید روادید پس از ماه نوامبر به تصمیم مقامات بریتانیایی در مورد درخواست آنها دارد

"مندو" امیدوار است که سازمان مهاجرت بریتانیا شرایط او دوستانش را درک کنند و آنها بتوانند در بریتانیا ماندگار شوند. او گفته است: "ما از مسوولان بریتانیایی می‌خواهیم که این شانس را به ما بدهند تا خودمان را ثابت کنیم. ما برای تفریح اینجا نیستیم، به خاطر رسیدن به آروزهایمان است."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.