جام جهانی کریکت؛ هند، افغانستان را شکست داد

به روز شده:  18:08 گرينويچ - چهارشنبه 19 سپتامبر 2012 - 29 شهریور 1391

با وجود تجربه کم افغانستان در مسابقات بین المللی کریکت، هند باید همه توان و تجربه خود را برای دستیابی به این پیروزی به کار می برد

در چهارمین دوره از مسابقات جام جهانی کریکت سریع ۲۰- ۲۰ که در سری لانکا برگزار می شود، هند با ۲۳ دوِش برتری در مقابل افغانستان پیروز شد.

جام جهانی کریکت سریع ۲۰ - ۲۰ از روز گذشته، ۱۸ سپتامبر آغاز شده و تا ۷ اکتبر ۲۰۱۲ در سری لانکا ادامه خواهد داشت. این اولین بار است که این مسابقات در یک کشور آسیایی برگزار می شود.

سه دوره پیشین این مسابقات در آفریقای جنوبی، بریتانیا و جزایر وست ایندیز برگزار شد.

این دومین بار است که افغانستان در مسابقات بین المللی کریکت شرکت کرده است و با وجود تجربه کم در این زمینه، هند باید همه توان و تجربه خود برای دستیابی به این پیروزی را به کار می برد.

لیسیث مالینگا از بازیکنان مشهور سری لانکایی در رشته کریکت، به عنوان نماینده ویژه این دوره از مسابقات انتخاب شده است.

در دوره مقدماتی قرار است چهار گروه متشکل از سه کشور در مقابل یکدیگر قرار گیرند.

افغانستان در این دور مسابقات با هند و انگلستان هم گروه است.

باخت امروز احتمالا می تواند به تجربه افغانستان بیفزاید و آن را برای مسابقه در مقابل تیم انگلستان که قرار است روز جمعه، ۲۱ سپتامبر برگزار شود، نسبت به روزهای قبل قوی تر کند.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.