روبرتو مانچینی: تنها من می‌توانم در مورد تیم قضاوت کنم

به روز شده:  11:58 گرينويچ - چهارشنبه 19 سپتامبر 2012 - 29 شهریور 1391

روبرتو مانچینی مصمم است که تیمش بر خلاف فصل پیش، از مرحله گروهی سربلند عبور کند

روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی از جو هارت، دروازه‌بان، خواسته است تا به انتقاد از تیم ادامه ندهد.

در اولین جدال از فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید و منچسترسیتی، قهرمان لیگ‌های اسپانیا و انگلیس در برابر هم قرار گرفتند. منچسترسیتی تا دقایق پایانی بازی با دو گل از رئال مادرید، که تنها یک گل به ثمر رسانده بود، جلو بود.

اما گل‌های شگفت انگیز کریم بنزما و کریستیانو رونالدو در سه دقیقه آخر پیروزی را از آن قهرمانان لالیگا کرد.

جو هارت، دروازه‌بان منچسترسیتی بعد از بازی در گفتگویی با شبکه تلویزیون آی تی وی در بریتانیا، از تیم انتقاد کرد و گفت: "شما نمی توانید تا ۵ دقیقه آخر ۲ بر ۱ جلو باشید و بعد بازی را ببازید، این تقصیر خود ماست."

مانچینی در جواب گفت: "من موافقم، اما فکر می کنم جو هارت باید به کار خودش ادامه دهد. این من هستم که می توانم راجع به عملکرد تیم قضاوت کنم، نه جو هارت."

روبرتو مانچینی، سر مربی ایتالیایی منچسترسیتی در ادامه گفت: "هارت باید به کار دروازه‌بانی ادامه دهد. من در حکم قاضی هستم نه جو هارت."

منچسترسیتی با مقاومت در مقابل فشارهای زیاد رئال مادرید موفق شد در دقیقه ۶۹ یک گل توسط ادین زکو به ثمر برساند.

اما هفت دقیقه بعد، مارچلو گل تساوی را برای رئال مادرید به ثمر رساند.

ضربه آزاد آلکساندر کولاروف، در دقیقه ۸۵، یک بار دیگر رئال مادرید را عقب انداخت و رویای پیروزی را برای منچسترسیتی به حقیقت نزدیکتر کرد.

جو هارت گفت: "بعد از باختن با نتیجه ۳ بر ۲ واقعا سخت است که زمین بازی را با روحیه ای مثبت ترک کرد. من واقعا متاسفم."

مانچینی نیز در این باره گفت: "سختی اش این نیست که ما باختیم - ما باز هم ممکن است در مقابل تیمی مثل رئال مادرید ببازیم - اما چون تا دقایق آخر نتیجه ۲ بر ۱ بود، پذیرفتن اینکه باختیم سخت است. واقعا عجیب است. ما باید اوضاع را تغییر دهیم."

او در ادامه گفت: "ما گاهی اوقات در زمین رقیب خیلی عقب می کشیم. ما اشتباهاتی داشتیم و من نمی خواهم وضع دفاع ما به این شکل ادامه داشته باشد."

منچسترسیتی در فصل گذشته در مرحله گروهی حذف شد و مانچینی مصمم است که این بار، تیمش دچار سرنوشت مشابهی نشود.

او در این باره گفت: "ما پنج بازی دیگر پیش رو داریم و باید حتما بورسیا دورتموند را در خانه شکست دهیم. کار سختی است، چون آنها یکی از بهترین تیم ها هستند، اما امسال باید از این مرحله عبور کنیم."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.