احمدی نژاد: رسانه‌ها به مسایل حاشیه‌ای فوتبال نپردازند

به روز شده:  19:08 گرينويچ - چهارشنبه 19 سپتامبر 2012 - 29 شهریور 1391
احمدی نژاد، رویانیان

محمود احمدی نژاد امروز و در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد وضعیت فعلی فوتبال ایران اظهار نظر کرد. رئیس جمهوری ایران از رسانه ها خواسته "به مسایل حاشیه ای و فرعی" فوتبال نپردازند.

پس از باخت ایران مقابل لبنان در بازی‌های مقدماتی جام جهانی برزیل رسانه‌های داخلی، علت اصلی افت این ورزش را مدیریت فوتبال ارزیابی کرده‌اند.

محمود احمدی نژاد درباره انتقاداتی که به تیم ملی ایران می شود گفته است:"از رسانه ها می خواهم که مدام به مسائل فرعی و حاشیه ای نپردازند و موارد کوچک را مدام برجسته نکنند، ما بازیهای جام جهانی را پیش رو داریم و این بازی‌ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است"

اما رئیس جمهوری ایران در این اظهار نظر کوتاه از وضعیت فعلی فوتبال ابراز نگرانی کرده است، آقای احمدی نژاد گفته است:"مسئله فوتبال نگران کننده است. اما باید به این نکته اشاره کرد که فوتبال جزو بهترین ورزش هاست.ضمن آنکه ما امروز توانسته ایم افتخارات خوبی را در ورزش به دست آوریم."

تیم ملی فوتبال ایران برای راهیابی به جام جهانی ۵ بازی دیگر باید انجام دهد. ایران در یکی از مهمترین بازی ها ۲۵ مهر با کره جنوبی در تهران روبرو خواهد شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.