لیگ قهرمانان اروپا؛ توقف چلسی مقابل یوونتوس

به روز شده:  15:19 گرينويچ - پنج شنبه 20 سپتامبر 2012 - 30 شهریور 1391

در ادامه بازی های گروهی لیگ قهرمانان اروپا که چهارشنبه، ۲۰ سپتامبر برگزار شد، شاختار دونتسک، بایرن مونیخ، باته بوریسف، بارسا، منچستر یونایتد و کلوژ مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

بایرن مونیخ با شکست والنسیا شروعی تازه در این رقابت ها داشت. لیونل مسی نیز سرنوشت بازی بارسا – اسپارتاک مسکو را تغییر داد. لیل شکستی خانگی را تجربه کرد و یونایتدها به زحمت از مانع نخست شان گذر کردند.

گروه E

چلسی، مدافع عنوان قهرمانی نتوانست از برد ۲ بر صفر خود برابر یوونتوس دفاع کند و در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ امتیازهای بازی خانگی را با حریف ایتالیایی تقسیم کرد.

همزمان شاختار دونتسک اوکراین با ۲ گل نوردشیلند دانمارک را برد و در صدر جدول گروه پنجم لیگ قهرمانان اروپا ایستاد.

گروه F

بایرن مونیخ در آلیانس آرینا ۲ بر یک والنسیا را شکست داد. بوریسف هم در ورزشگاه خانگی لیل دست به کار بزرگی زد و میزبان فرانسوی را ۳ بر یک شکست داد. شواینشتایگر و کروس٬ گلزنان بایرن و والدس زننده تک گل والنسیا بودند.

گروه G

مسی اجازه نداد بارسا در برابر روس‌ها شکست بخورد. دیدار سلتیک – بنفیکا در گلاسکوی اسکاتلند گل و برنده ای نداشت.

در نوکمپ دنی آلوس برزیلی با گلی در دقیقه ۲۹ ٬ ضربه تیو در دقیقه‌ ۱۴ را بی‌ثمر کرد. مسی هم با گل‌های دقیقه ۷۱ و ۸۰ خود نگذاشت گل دقیقه ۵۸ رومولو باعث شکست بارسا در ورزشگاه خانگی‌اش شود.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.