مسابقه‌های لیگ اروپا آغاز می شود

به روز شده:  17:56 گرينويچ - پنج شنبه 20 سپتامبر 2012 - 30 شهریور 1391

مسابقه‌های لیگ اروپا از امشب٬ پنجشنبه ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) بین تیم های برگزیده اروپایی شروع می‌شود.

این رقابت‌ها بعد از لیگ قهرمانان اروپا٬ دومین رقابت معتبر در سطح قاره اروپا به شمار می‌رود.

اما بسیاری از دست اندرکاران فوتبال اروپا آن را به اندازه های لیگ های داخلی جدی نمی‌گیرند.

از جمله برندن راجرز٬ سر مربی لیورپول٬ که تصمیم گرفته‌ چند بازیکن کلیدی خود را در بازی امشب در مقابل باشگاه سوئیسی یانگ بویز از تیم بیرون بگذارد.

تعدادی از تیم‌های بزرگ حاضر در لیگ اروپا اکنون بیشتر متوجه لیگ های داخلی کشور خود هستند و به همین دلیل مربیان و سرمربیان می‌خواهند تمام نیرو و توان بازیکنان اصلی خود را برای این رقابت‌ها حفظ کنند.

برندن راجرز اقرار کرده است که می‌خواهد بازیکنان کلیدی‌اش استراحت کنند تا برای مسابقه روز یکشنبه مقابل منچستر یونایتد (بخشی از رقابت‌های لیگ برتر انگلستان)٬ آماده باشند.

مارتین رودا٬ سر مربی تیم یانگ بویز که امشب در مقابل لیورپول قرار می‌گیرد٬ گفته است حال که با یک لیورپول ضعیف طرف است٬ تیمش قابلیت این را دارد که رقیب خود را خجل کند.

استیون جرارد٬ کاپیتان لیورپول٬ لوییز سوارز٬ خوزه رینا و جو آلن جزو آن دسته از بازیکنانی هستند که برای مسابقه امشب لیورپول انتخاب نشده اند.

نیوکاسل نیز بدون دو مهاجم خود٬ دمبا با و پاپیس سیس در بازی مقدماتی امشب شرکت خواهد کرد.

سیس به دلیل ناخوشی از بازی امشب انصراف داده است و آدام کمپل جایگزین او خواهد شد.

در حالی که با٬ یوهان کابایه و حاتم بن عرفه از بازیکنان کلیدی نیو کاسل هستند که برای بازی امشب انتخاب نشده‌اند.

لیگ اروپا که قبلاً با نام جام یوفا شناخته می‌شد هر سال تحت نظر یوفا برگزار می‌شود. انتخاب تیم‌ها برای این مسابقات، بر اساس عملکرد آن‌ها در رقابت‌های داخلی کشور خود، شامل لیگ و جام حذفی، صورت می‌گیرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.