آرسنال در دقایق آخر با منچستر سیتی مساوی کرد

به روز شده:  20:53 گرينويچ - 23 سپتامبر 2012 - 02 مهر 1391
آرسناب منچستر سیتی

گل لورنت کوشیلنی در دقایق پایانی امتیازها بین دو تیم آرسنال و منچستر سیتی را تقسیم کرد و دربازی دیگر لیگ برتر، تاتنهام اولین پیروزی این فصل‌اش را در وایت هارت لین جشن گرفت.

توقف قهرمان در ورزشگاه خانگی؛ منچستر‌سیتی ۱- آرسنال ۱

گل دقایق پایانی لورنت کوشیلنی امتیازها را بین آرسنال و منچستر سیتی تقسیم کرد. مدافع فرانسوی آرسنال ۹ دقیقه مانده به پایان بازی، و در حالی که مدافعان منچسترسیتی نتوانستند توپ ارسالی از کرنر را به خوبی دفع کنند، توپ را به گوشه دروازه جو هارت فرستاد.

قهرمان فصل گذشته پنج دقیقه مانده به نیمه اول و از روی حرکتی تمرین شده، دروازه آرسنال را باز کرد. داوید سیلوا از روی نقطه کرنر توپ را به روی دروازه آرسنال فرستاد و ژولین لسکات با استفاده از اشتباه دروازبان و مدافعان این تیم دروازه را باز کرد.

اما آرسنال در ادامه برای کسب امتیاز در این مسابقه حملات مختلفی را روی دروازه منچستر سیتی طراحی کرد در نهایت در دقایق پایانی موفق به زدن گل شد.

آرسنال و منچستر سیتی بدون شکست و هم امتیاز به ترتیب در رده ‌های پنج و هفتم جدول لیگ برتر قرار دارند.

روبرتو مانچینی در این بازی ازعملکرد نامناسب خط حمله تیم اش ناراضی بود، مهاجمان این تیم بار دیگر در این بازی نتوانستد موقعیت مناسبی روی دروازه آرسنال بوجود بیاورند.

او قبل آغاز این دو تیم عملکرد تیم اش از آغاز فصل را "رضایت بخش" ارزیابی کرده بود اما بازی با آرسنال نشان داد که او باید کمی در اظهار نظرش تجدید نظر کند.

توپچی های لندن پس از کسب تساوی در ورزشگاه الاتحاد شهر منچستر، بیش از اندازه خوشحال بودند شاید علت خوشحالی آنها را بتوان در عملکرد مثبت این تیم از آغاز فصل جستجو کرد.

آرسنال در این بازی با استفاده از انرژی ابو دیابی و هوشمندی کازورلا در حرکت دادن توپ، سریع تر از حریف‌اش بود ولی همچنان پشت این بازیکنان فضایی وجود دارد که می تواند برای این تیم خطرساز باشد.

پیروزی در دو دقیقه؛ تاتنهام ۲- کوئینز پارک رنجرز۱

ژرمین دفو

تاتنهام در کمتر از دو دقیقه دوبار دروازه کوئینز پارک رنجرز را باز کرد و در نهایت دو بر یک این تیم در ورزشگاه وایت هارت لین شکست داد. این اولین پیروزی این تیم در ورزشگاه خانگی ‌اش در این فصل است.

بابی زامورا در نیمه اول با گلزنی مقابل تیم سابق‌اش کوئینز پارک رنجرز را ۱-۰ پیش انداخت، تاتنهام در نیمه اول بسیار خسته کننده بازی کرد.

تاتنهام با تغییر سیستم در نیمه دوم بازی بهتری نسبت به نیمه اول انجام داد. در این نیمه، گل به خودی آلخاندرو فورلین نتیجه را مساوی کرد و ژرمین دفو گل پیروزی این تیم را پس از آن به ثمر رساند.

این پیروزی تاتنهام اسپورز را تا رده هشتم جدول بالا برد و کوئینز پارک رنجرز را رده نوزدهم جدول پایین آورد.

این دومین پیروزی تیم میزبان در این فصل است، تاتنهام کمتر از یک هفته قبل، ردینگ را ۳-۱ در خانه این تیم شکست داده بود.

اوضاع تیم مارک هیوز مربی کوئینز پارک رنجرز تعریفی ندارد، این تیم بدون کسب پیروزی در این فصل شرایط سختی را سپری می کند.

سایر نتایج لیگ برتر انگلستان:

  • نیوکاسل ۱ - نوریچ ۰

گل: دم بابا دقیقه ۱۹

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.