صعود نوجوانان ایران با پیروزی برابر یمن

به روز شده:  18:45 گرينويچ - دوشنبه 24 سپتامبر 2012 - 03 مهر 1391
تیم نوجوانان ایران

تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران در بازی دوم مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا، ۴-۱ یمن را شکست داد و با شش امتیاز در صدر گروه اول مسابقات قرار گرفت.

در دقیقه ۳ محمد الداهی، مهاجم یمن، با یک حرکت غافلگیرکننده، دروازه ایران را باز کرد. در ادامه این نیمه ایران بیشتر از یمن توپ را در اختیار داشت، ولی نتوانست دروازه حریف را باز کند.

یمن در دقایق پایانی نیمه اول، با اخراج یکی از مدافعانش ده نفره شد. با آغاز نیمه دوم، ایران بازی را در اختیار گرفت و فرصت‌های زیاد برای گلزنی داشت.

نوجوانان ایران در این نیمه توسط علی ریگی (دقیقه ۵۴)، سعید عزت‌اللهی (دقیقه ۶۱)، ساسان جعفری (دقیقه )۶۵ و رضا کرملاکعب(۸۱)، چهار بار دروازه یمن را باز کردند و در نهایت ۴-۱ برنده این بازی شدند.

ایران با این برد ۶ امتیازی شد و در صدر گروه اول این مسابقات قرار گرفت. کویت با ۴ امتیاز دوم، یمن با یک امتیاز در جایگاه سوم و لائوس بدون امتیاز در رتبه آخر قرار دارند.

تیم زیر ۱۷ سال ایران روز چهارشنبه در آخرین مسابقه مرحله گروهی با کویت بازی خواهند و در صورت کسب یک تساوی هم می‌تواند به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کند.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.