ارومیه، میزبان والیبال قهرمانی جوانان آسیا

به روز شده:  11:12 گرينويچ - چهارشنبه 26 سپتامبر 2012 - 05 مهر 1391

کادر فنی تیم جوانان ایران ۱۲ بازیکن برای شرکت در این رقابت ها معرفی کرده است

شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا از فردا، پنجشنبه ششم مهر ماه در ارومیه آغاز شده و تا ۱۴ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

تیم والیبال جوانان ایران در این دوره از بازی ها با تیم های استرالیا و ترکمنستان هم گروه است.

ایران در چهار دوره اخیر این مسابقات، هر بار به مقام قهرمانی دست یافته و در حال حاضر دارای رتبه اول در والیبال جوانان آسیاست.

علاوه بر ایران، چین، کره جنوبی، قزاقستان، تاجیکستان، چین تایپه، استرالیا، ازبکستان، ژاپن، تایلند، سری لانکا، هندوستان، کویت، افغانستان، قطر و مالدیو سایر تیم های شرکت کننده در این رقابت ها را تشکیل می دهند.

چهار تیم برتر شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا جواز حضور در دوره بعدی را به دست می آورند.

کادر فنی تیم جوانان ایران ۱۲ بازیکن برای شرکت در این رقابت ها معرفی کرده است.

اسامی این بازیکنان عبارتند از صابر کامروامنش، میلاد عبادی پور، آرش تقوی، علیرضا نصر اصفهانی و جواد حسین آبادی (قدرتی)، محمد فلاح، شهاب احمدی، امیرعلی محمد فتحعلی و علی رشیدی، (سرعتی)، رسول شهسواری (لیبرو)، رضا رزاقی و محمد امیرمحمد (پاسور).

فرهاد نفرزاده سرمربیگری این تیم را بر عهده دارد و علی ستوده روان (سرپرست)، محمد خمسه، فرشاد سعیدی و حمید جعفرزاده به عنوان مربی، علیرضا طلوع کیان (آنالیزور)، سعید ضیغمی (فیزیوتراپ) و امیر حاجی مقدم (بدن ساز) همکاران او در کادر فنی این تیم هستند.

در این زمینه بیشتر بخوانید

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.