گراند پری آمریکا شاید برگزار نشود

به روز شده:  17:12 گرينويچ - چهارشنبه 26 سپتامبر 2012 - 05 مهر 1391
نیویورک فرمول 1

برنی اکسلتون در مورد شرایط پیست نیویورک گفته است: " برگزار کنندگان هنوز شرایط و ضوابط قرداد ما را کامل نکرده اند."

در ماه آوریل، اکسلتون اولین نگرانی‌ها درباره میزان آمادگی پیست نیویورک تا ژوئن ۲۰۱۳ (خرداد ۹۱) زمان برگزاری گرند پری آمریکا را مطرح کرده بود.

این مسابقه گرند پری در فهرست ۲۰۱۳ فرمول ۱ پیس بینی شده است، البته تقویم نهایی این مسابقات تا روز جمعه (۷ مهر) نهایی خواهد شد. این مسابقات قرار است در جاده‌های اطراف رودخانه هادسون نیویورک برگزار شود.

در ماه ژوئن، اکسلتون در گفتگویی با بی‌بی‌سی گفته بود این مسابقه "قطعا" برگزار نمی شود، اما بعد او تغییر موضع داد و گفت در صورت آمادگی پیست این مسابقات انجام خواهد شد.

او گفت: "ما باید ببینیم- باید به آنجا بروم و از نزدیک اوضاع را بررسی کنم. باید دید وضعیت آنجا چه تغییری کرده و کارها چگونه پیش می رود. من به اندازه‌ای که آنها مطمئن هستند، مطمئن نیستم."

البته رئیس مسابقات فرمول ۱ به انجام این مسابقات امیدوار بوده:"اگر آنها بتوانند به طور کامل برای مسابقات آماده شوند و این مسئله را به اثبات برسانند، ما گرند پری نیویورک را در تقویم مسابقات جای خواهیم داد."

بر خلاف نظر رئیس مسابقات فرمول ۱، لئو هیندری مدیرعامل مسابقات گفته هیچ شکی درباره برگزاری این مسابقات وجود ندارد. او گفته است:" من نمی دانم این شایعات از کجا می آیند، اما این مسابقه برگزار خواهد شد."

برنی اکسلتون در آخرین اظهار نظرش در مورد برگزاری گرند پری نیویورک گفته است:" فکر می کنم اگر یک نفر پی گیر این موضوع باشد ممکن است این مسابقات در سال 2013 در نیویورک برگزار شود چرا که آنها تا همین جا در ساختن پیست پیشرفت خوبی داشتند"

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.