آگوئرو: داوران تبعیض قائل می شوند

به روز شده:  14:08 گرينويچ - دوشنبه 01 اکتبر 2012 - 10 مهر 1391
سرجیو آگوئورو

مهاجم آرژنتینی، منچستر سیتی گل تساوی این تیم را در مقابل فولهام به ثمر رساند.

سرجیو آگوئرو، مهاجم منچستر سیتی معتقد است، داوران از بازیکنان انگلیسی بیشتر از بازیکنان خارجی لیگ برتر حمایت می کنند.

مهاجم ۲۴ ساله آرژنتینی، این هفته، زننده گل اول، در برد ۲-۱ منچستر سیتی مقابل فولهام بود.

در این بازی دو هموطن او یعنی، پابلو زابالتا و کارلوس توز به داور برای نگرفتن پنالتی اعتراض کردند.

او در پاسخ به این سوال که آیا داوران لیگ برتر در مقابل بازیکنان خارجی سختگیرانه تر از بازیکنان انگلیسی واکنش می دهند، گفته است: "بله، همه جا این اتفاق می افتد، در این جا بازیکنان بومی امتیازهای بیشتری دارند."

آگوئرو در جواب به این سوال که آیا داوران به بازیکنان خارجی بد گمان هستند، گفته است:

"شاید، ممکن است.اگر همچین چیزی باشد برای هیچ کس خوب نیست، اینجا انگلستان است و تقریبا به اندازه بازیکنان انگلیسی، فوتبالیست‌های خارجی در این فوتبال حضور دارند، درست نیست که برخی نسبت به دیگران امتیاز بیشتری داشته باشند."

مهاجم آرژنتینی منچستر سیتی، همچنین در مورد پنالتی که به نفع فولهام، اعلام شد، با روبرتو مانچینی هم نظر است و معتقد است، حرکت زابلتا بر روی جان آرن ریسه پنالتی نبوده است.

مهاجم منچستر سیتی گفته است:" من سعی کردم در مسئله داوری دخالت نکنم، این مسئله برای هر تیمی ممکن است اتفاق بیفتد، در بازی با فولهام، تصمیم داور در مورد پنالتی اشتباه بود و ممکن است در هر بازیی این اشتباه رخ دهد"

اظهار نظر آگوئرو یک هفته پس از دفاع گلن جانسون و استیون جرارد از هم تیمشان، لوئیز سوارز مطرح می شود. آنها در مورد این بازیکن گفتند، سوارز قربانی سابقه خودش است و به هیچ وجه قصد فریب داور را ندارد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.