حذف سپاهان با شکست سنگین مقابل الاهلی

به روز شده:  19:56 گرينويچ - سه شنبه 02 اکتبر 2012 - 11 مهر 1391
سپاهان الاهلی

سپاهان اصفهان در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چهار بر یک از الاهلی عربستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

نماینده اصفهان که در بازی رفت و در اصفهان، با الاهلی عربستان بدون گل مساوی کرده بود، در اواسط نیمه اول با اخراج رضا محمدی دروازبان اولش شوک بزرگی دریافت کرد.

رضا محمدی در دقیقه ۲۷ بازی در صحنه‌ای مشکوک برای تصاحب توپ مهاجم الاهلی از دروازه خارج شد که داور حرکت دروازبان سپاهان را خطا تشخیص داد و محمدی را از بازی اخراج کرد.

ویکتور سیموئز در دقیقه ۲۸ اولین گل الاهلی را از روی نقطه پنالتی و پس از آن علی الحسنی (۳۵ و ۱+۴۵) و عبدالرحیم جیزاوی (۶۹) سه گل دیگر تیم الاهلی را وارد دروازه سپاهان کردند.

در مقابل تنها گل سپاهان را فرشید طالبی از روی یک ضربه ایستگاهی در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند.

زرد پوشان اصفهانی چهار بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت از نماینده عربستان شکست خوردند و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باز ماندند.

سپاهان پیشتر در مرحله گروهی، یک بار الاهلی را در اصفهان برده بودند و در عربستان هم یک - یک با این تیم مساوی کردند. الاهلی در نیمه نهایی با "الاتحاد"، دیگر نماینده عربستان روبرو خواهد شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.