احتمال توبیخ اشلی کول به خاطر توئیت توهین آمیز علیه فدراسیون فوتبال انگلستان

به روز شده:  09:59 گرينويچ - سه شنبه 09 اکتبر 2012 - 18 مهر 1391
جان تری اشلی کول

فدراسیون فوتبال انگلستان، در اطلاعیه‌ای از توبیخ اشلی کول مدافع تیم چلسی به خاطر رفتار نامناسب خبر داد. علت این جریمه توییت این بازیکن درباره این نهاد است.

اشلی کول در واکنش به حکم صادره از سوی فدراسیون فوتبال انگلستان برای جان تری هم تیمی‌اش، در توئیتی به این اعضای این فدراسیون توهین کرد.

مدافع ۳۱ ساله چلسی، که به خاطر این توئیت عذرخواهی کرده، تا ۱۱ اکتبر فرصت دارد تا به این موضوع اعتراض کند.

کول به عنوان شاهد از سوی کمیته مستقل فدراسیون فوتبال انگلستان درباره موضوع توهین جان تری به آنتون فردیناند، مورد سوال قرار گرفته بود.

در بیانیه کوتاهی که در سایت فدراسیون فوتبال انگلستان منتشر شده آمده است: "اشلی کول در ارتباط با توئیتی که نامناسب و باعث اخلال در بازی فوتبال شد، توسط فدراسیون فدراسیون فوتبال انگلستان جریمه می شود."

مدافع تیم ملی انگلستان همزمان با پاک کردن این توئیت، صمیمانه از این فدراسیون عذرخواهی کرد.

در بیانیه او آمده است: "تمرین من تازه تمام شده بود و در اتاق پزشکی زیرنویس تلویزیون که نظر کمیته فدراسیون فوتبال درباره من بود را دیدم."

"من در آن موقع خیلی نارحت بودم و احساسم را زمانی که اوج عصبانیت بودم، توئیت کردم. من با تمام وجود به خاطر این کامنت از فدراسیون فوتبال عذرخواهی می کنم."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.