فدراسیون فوتبال انگلستان: اشلی کول محروم نخواهد شد

به روز شده:  12:43 گرينويچ - سه شنبه 09 اکتبر 2012 - 18 مهر 1391
اشلی کول و جان تری

اشلی کول پس از عذرخواهی از دیوید برنشتاین، رئیس فدارسیون فوتبال انگلستان با محرومیت از بازی برای تیم ملی این کشور روبرو نخواهد شد.

دفاع چپ ۳۱ ساله تیم ملی انگلستان، به دلیل رفتار نامناسب و به کار بردن دشنام برای توصیف فدراسیون فوتبال انگلستان، پس از اعلام رای پرونده جان تری روز گذشته از سوی این فدراسیون مقصر شناخته شد.

برنشتاین رئیس فدراسیون فوتبال گفته است:" او به صورت عمومی یک روز بعد از انتشار عذر خواهی کرده است. او شب گذشته من را دید و شخصا از من عذرخواهی کرد.

او واقعا پشیمان بود، من در چشمانش نگاه کردم و عذرخواهی‌اش را پذیرفتم. او برای بازی در تیم ملی مشکلی ندارد."

به این ترتیب، حضور و یا عدم حضور او در ترکیب یازده نفره انگلستان مقابل سن مارینو و لهستان، به عهده روی هاجسون سرمربی تیم ملی این کشور است.

اشلی کول ۹۸ بازی ملی در کارنامه خود دارد و اگر بتواند در دو مسابقه آینده در تیم ملی انگلستان بازی کند به باشگاه صدتایی‌ها ملحق خواهد شد.

زمانی که از رئیس فدراسیون فوتبال انگلستان، درباره احتمال کاپیتانی او در این بازی ها سوال شد، او گفت:" من بعید می دانم این اتفاق بیفتد، ما در موارد گذشته نشان دادیم که معیارهای ما برای کاپیتانی بسیار بسیار بالا است. بنابراین فکر می کنم این اتفاق نمی افتد"

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.