پرسپولیس با پیروزی مقابل راه آهن به رده یازدهم صعود کرد

به روز شده:  19:00 گرينويچ - 21 اکتبر 2012 - 30 مهر 1391
پرسپولیس

در آخرین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر، پرسپولیس با دو گل در نیمه اول، توانست راه آهن را در ورزشگاه آزادی تهران شکست دهد. سرخ پوشان تهرانی با این پیروزی به رتبه یازدهم جدول لیگ صعود کردند.

پرسپولیس در آخرین دیدارش پیش از تعطیلی لیگ مقابل سایپا بدون گل به تساوی رسیده بود و با یازده امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار داشت. پرسپولیس مقابل راه آهن خیلی زود و در دقیقه دوم بازی مهدی مهدوی‌کیا با ارسال از روی نقطه کرنر از جناح چپ و ضربه سر هادی نوروزی به گل رسید.

در ادامه نیمه اول بازیکنان پرسپولیس، بازی بهتری انجام دادند و در دقیقه ۱۶ گل دوم را به ثمر رساندند، این بار هم ارسال مهدوی کیا از روی ضربه ایستگاهی را جلال حسینی وارد دروازه راه آهن کرد تا نیمه اول با همین نتیجه به نفع پرسپولیس به پایان برسد.

در نیمه دوم، هر دو تیم بازی ضعیفی را انجام داده اند، راه آهن با حملات بی هدف روی دروازه پرسپولیس سعی در باز کردن دروازه این تیم داشت و پرسپولیس با دفاع کردن قصد داشت نتیجه را حفظ کند. در پایان بازی پرسپولیس با دوگل در نیمه اول توانست راه آهن را شکست دهد.

بازیکنان مانوئل ژوزه با این برد تا حدودی از زیر فشار رسانه‌ها و هوادران خارج شده‌اند. این تیم در هفته سیزدهم لیگ برتر در کرمان با مس بازی خواهد کرد. راه آهن هم با این شکست به رده هشتم سقوط کرد.

در پایان هفته دوازدهم لیگ برتر، سپاهان با ۲۱ امتیاز و یک بازی کمتر و تفاضل گل بهتر در رتبه اول جدول لیگ، نفت تهران هم با ۲۱ امتیاز در جایگاه دوم و فجر سپاسی با ۲۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند.

در دیگر بازی این هفته، استقلال با شکست مقابل تراکتورسازی تبریز یک پله سقوط کرد و در رده پنجم جدول لیگ قرار گرفت.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.