حل مشکل فرگوسن و فردیناند بر سر پوشیدن تی شرت

به روز شده:  18:53 گرينويچ - دوشنبه 22 اکتبر 2012 - 01 آبان 1391
الکس فرگوسن

سر الکس فرگوسن، سر مربی منچستر یونایتد گفته است که دعوای او با ریو فردیناند بر سر پوشیدن تی‌شرت ضد نژاد پرستی حل شده است.

پیش از این فرگوسن گفته بود که از رفتار ریو فردیناند پس از امتناع از بر تن کردن تی ‌شرت مقابله با نژاد پرستی قبل از بازی این تیم مقابل استوک "خجالت زده" است.

اما سرمربی منچستر یونایتد امروز گفت:" من با ریو صحبت کردم، مشکلی نیست. منظور یکدیگر را به درستی متوجه نشدیم اما الان مشکل حل شده است"

بیش از ۳۰ بازیکن هشت تیم لیگ برتر انگلستان، از برنامه سالانه "بیایید نژاد پرستی را از فوتبال بیرون بیندازیم" حمایت نکردند و ترجیح دادند تی شرت مربوط به آن را بر تن نکنند.

مدافع منچستر یونایتد و جیسون رابرتز بازیکن تیم ردینگ هر دو به نشانه اعتراض به نبود اراده کافی و لازم برای مقابله با نژادپرستی حاضر به پوشیدن این تی شرت‌ها نشدند.

فرگوسن ابراز امیدواری کرده که فردیناند عقیده‌اش را به شیوه دیگری مطرح کند:" او فکر می کرد من باید روز جمعه با او حرف می زدم. من نمی دانستم که او در پوشیدن این تی‌شرت مشکل دارد"

سرمربی منچستر یونایتد به مدافع تیمش را نصحیت کرده و گفته است: "توصیه من به او این است که اتحاد بسیار قوی تر از منفرد بودن است."

در جایگاه مربی شما هستید که مقرارت را مشخص می کنید و شما نمی خواهید که این قوانین نادیده گرفته شود. عصبانیت من در روز شنبه این بود که این مسئله نادیده گرفته شده بود.در هرحال الان مشکلی نیست و ما به کارمام ادامه می دهیم"

فرگوسن، در عین حال تایید کرد که فردیناند ۳۳ ساله در بازی روز سه‌شنبه منچستر یونایتد مقابل براگا در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا استراحت خواهد کرد.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.