تعطیلی شانزده روزه لیگ ایران به دلیل بازی با ازبکستان

به روز شده:  17:05 گرينويچ - سه شنبه 23 اکتبر 2012 - 02 آبان 1391
لیگ برتر ایران

برنامه هفته ۱۴ تا ۱۶ لیگ برتر ایران اعلام شده که بر اساس آن، بازی های لیگ پس از هفته چهاردهم به دلیل بازی تیم ملی ایران با اربکستان شانزده روز تعطیل خواهد بود.

هفته چهاردهم لیگ ایران در روزهای خ ۸ ، ۹ و ۱۰ آبان برگزار خواهد شد ولی هنوز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر ایران برای برگزاری جام حذفی تصمیمی نگرفته است.

در تازه ترین اظهار نظر، هادی آیت الهی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری جام حذفی در گفتگویی با خبرگزاری مهر گفت:" تصمیم‌گیری نهایی در مورد انجام شدن یا نشدن جام حذفی به بعد از مجمع عمومی فدراسیون فوتبال موکول شده، مگر اینکه در این روزها اتفاق خاصی رخ دهد."

این در حالی است برخی از تیم‌های لیگ برتری به تعطیلی ۱۶ روزه لیگ برتر و همین طور عدم برگزاری جام حذفی اعتراض دارند.

در مهم‌ترین بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر، نفت و سپاهان در تهران با هم روبرو خواهند شد و فجر سپاسی و سایپا در شیراز. پرسپولیس هم در تهران میزبان پیکان است و استقلال هم با گهر درود در ورزشگاه آزادی بازی خواهد کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.