تراکتور سازی به صدر جدول صعود کرد

به روز شده:  16:51 گرينويچ - پنج شنبه 25 اکتبر 2012 - 04 آبان 1391

در یکی از مهمترین بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز، پنجشنبه ۴ آبان، با پیروزی ۴ بر ۱، در برابر سپاهان اصفهان به صدر جدول صعود کرد.

گل‌های تراکتورسازی را سید مهدی سید صالحی در دقایق ۱۵ و ۵۲، فلاویو لوپز دقیقه ۵۸ از روی نقطه پنالتی و حسن اشجاری مدافع سپاهان در دقیقه ۱+۹۰ به ثمر رساندند.

گل سپاهان را امید ابراهیمی در دقیقه ۵۵ وارد دروازه میهمان کرد.

تراکتورسازی با این برد با ۲۳ امتیاز به صدر جدول صعود کرد و سپاهان هم ۲۱ امتیازی ماند.

در همین حال دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و ذوب‌آهن که در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد، با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

ابراهیم محمدی در دقیقه ۶ و پیام صادقیان در دقیقه ۶۴ برای ذوب‌آهن و محمدرضا طهماسبی در دقایق ۳۱ و ۸۸ برای پیکان، این گل ها را وارد دروازه حریف کردند.

همچنین در بازی های امروز هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه عضدی رشت، داماش در برابر گهر دورود قرار گرفت و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود داماش به پایان رسید.

علیرضا نظیف‌کار در دقیقه ۷۴ از روی نقطه پنالتی برای داماش گلزنی کرد. این اولین برد داماش با سرمربیگری حمید درخشان بود.

مجید باجلان در دقیقه ۲۵ یک ضربه پنالتی را برای گهر از دست داد و حسن رودباریان دروازه‌بان داماش توپ را مهار کرد.

با این برد داماش ۱۵ امتیازی شد و گهر ۸ امتیازی در رده هفدهم جدول باقی ماند.

اما در آخرین دیدار از این بازی ها، تیم فوتبال استقلال تهران با پیروزی در برابر نفت تهران به صدر جدول نزدیک‌تر شد. این دیدار در پایان با برتری ۲ بر ۱ استقلال همراه بود.

در نیمه نخست این دیدار یعقوب کریمی بازیکن سابق استقلال ابتدا برای نفت یک گل به ثمر رساند. اما ۶ دقیقه بعد ساموئل کار را به تساوی کشاند و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم آرش برهانی توانست بار دیگر استقلال را به برتری برساند و تلاش برای گرفتن حداقل یک امتیاز از این دیدار خارج از خانه برای نفت تهران سودی نبخشید و استقلال با همین نتیجه بازی را به سود خود به پایان برد.

در نتیجه نفت تهران با یک پله سقوط به جایگاه سوم رسید.

در این زمینه بیشتر بخوانید

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.