لیگ اروپا; اتلتیکومادرید همچنان می تازد

به روز شده:  12:40 گرينويچ - جمعه 26 اکتبر 2012 - 05 آبان 1391

در دیدارهای لیگ اروپا، اتلتیکومادرید، قهرمانان دو دوره پیاپی این رقابت ها، شب گذشته، پنجشنبه ۲۵ اکتبر با نتیجه ۲ بر ۱ در برابر آکادمیا، به مرحله حذفی راه یافت. اینتر، لیورپول، لورکوزن نیز در برابر حریفان خود به برتری دست یافتند.

گل هایی که دیگو کاستا و امره به ثمر رساندند، این تیم مادریدی را به جلو انداخت و تنها گل سلیم سیس برای آکادمیا کافی نبود.

در گروه F، دنیپرو با پیروزی ۳ بر ۱ در برابر ناپل، همچنان به روند بدون شکست خود ادامه داده.

در گروه I، لیون نیز مانند دنیپرو و آتلتیکو مادرید، رکورد ۱۰۰ درصد خود را حفظ کرد و به لطف گل جیمی برایاند در دقایق آخر توانست بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ در برابر آتلتیک بیلبائو به نفع خود تمام کند.

اما مارسی که در صدر گروه C قرار داشت، بعد از باخت در برابر بوروسیا مونشن گلادباخ (۰-۲) به رتبه سوم رسید.

لیورپول بعد از پیروزی (۱-۰) در برابر تیم آنژی ماخاچکالا در صدر گروه A قرار گرفت. این پیروزی برابر باشگاه ثروتمند روسی، که ساموئل اتوئو را در زمین و مربی سرشناسی مثل گاس هیدینک را در کنار زمین داشت اهمیت ویژه ای برای لیورپول داشت. بخصوص اینکه استوارت داونینگ که بعد از پیوستنش به لیورپول دائم زیر فشار انتقادها قرار داشت، با گل زیبایی که زد طرفداران لیورپول را امیدوار کرد تا این هافبک چپ پا همان بازیکنی شود که از او انتظار می رود. لیورپول بعد از اینکه در ابتدای هفته با پیروزی بر ردینگ اولین برد خانگی را در لیگ برتر بدست آورد، حالا اولین برد اروپایی در آنفیلد را هم تجربه کرده است.

نیوکاسل موقعیت خود را در صدر گروه D، با پیروزی (۱ -۰) در برابر کلاب بروژ، به تثبیت رساند.

استوا بخارست نیز با برد در برابر مولده (۲-۰) جایگاه برتر خود را در گروه E ، حفظ کرد. اما دیدار دو تیم هم گروه، اشتوتگارت و اف سی کپنهاگ، بدون گل و با نتیجه مساوی به پایان رسید.

سایر نتایج

روزنبرگ ۱ - متالیست ۲

هلسینبورگ ۱ - هانوفر ۲

راپیدوین صفر - بایرلورکوزن ۴

ویدئوتن ۲ - بازل ۱

اینترمیلان ۱ - پارتیزان صفر

خنک ۲ - اسپورتینگ لیسبون یک

لوانته ۳ - توئنته صفر

ماریبور ۱ - تاتنهام ۱

پاناتینایکوس ۱ - لاتزیو ۱

روبین کازان ۱ - نفتچی آذربایجان صفر

یانگ بویز ۳ - اودنیزه ۱

آیندهوون ۱ - آلک سولنا ۱

ماریتیمو ۱ - بوردو ۱

لیماسول صفر - فنرباغچه ۱

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.