احتمال جدایی فرانک لمپارد و اشلی کول از چلسی

به روز شده:  13:11 گرينويچ - 28 اکتبر 2012 - 07 آبان 1391
فرانک لمپارد و اشلی کول

فرانک لمپارد و اشلی کول ممکن است در نیم فصل از چلسی جدا شوند.

روبرتو دی ماتئو سرمربی چلسی از احتمال جدایی فرانک لمپارد و اشلی کول در نیم فصل، ناراحت است.

اگر چلسی با این دو بازیکن ملی پوش به توافق جدیدی نرسد، آنها می توانند با آغاز سال جدید میلادی آزادانه با باشگاه‌‌های دیگری پیش قرارداد امضا کنند. قرداد فعلی این دو بازیکن تابستان سال آینده میلادی به پایان خواهد رسید.

دی ماتئو با تاکید بر اینکه از جدایی این دو بازیکن ناراحت است، گفت:" این دنیای فوتبال است، این چگونگی زندگی در این دنیا است یا بهتر است بگویم- در این صنعت است. ما همین موضوع را در فصل پیش با بعضی از بازیکنان داشتیم. در نهایت ما همگی باید حرفه باشیم و سعی کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم حتی اگر قراداد تمدید نشوند."

دیدیه دروگبا و سالمون کالو در تابستان فصل پیش از پس از آنکه نتواستند، با باشگاه بر سر قرارداد به توافق برسند، این باشگاه را ترک کردند.

سرمربی چلسی در مورد اشلی کول، دفاع چپ ملی پوش تیم انگلستان گفته است:" او بازیکن آماده‌ای است، او توانایی بازی در همه مسابقات را دارد، بنابراین او آینده درخشانی در پیش رو دارد، از نقطه نظر من دوست دارم که او با ما بماند"

فرانک لمپارد ۳۴ ساله، در سال ۲۰۰۱ در ازای۱۱ میلیون پوند(۱۸ میلیون دلار) از وستهم به چلسی پیوست. او در ۶۰۰ بازی ۱۸۸ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.