پیروزی منچستر یونایتد مقابل چلسی نه نفره

به روز شده:  20:27 گرينويچ - 28 اکتبر 2012 - 07 آبان 1391
منچستر یونایتد و چلسی

دو کارت قرمز در فاصله پنج دقیقه، روند بازی را به نفع منچستر یونایتد تغییر داد.

منچستر یونایتد سه بر دو چلسی نه نفره را در یک بازی پربرخورد شکست داد و با یک امتیاز کمتر از آبی پوشان چلسی در رتبه دوم جدول قرار گرفت.

سرخ پوشان منچستر یونایتد خیلی زود در نیمه اول، دو بر صفر از چلسی پیس افتادند. رابین فان پرسی در دقیقه ۴ با شوتی سنگین تیر دروازه چلسی را به لرزه در آورد و توپ برگشتی پس از برخورد به داوید لوئز وارد دروازه چلسی شد.

اما فان پرسی در دقیقه ۱۲ گل دوم را خودش و روی پاس دقیق آنتونیو والنسیا وارد دروازه چلسی کرد تا نتیجه دو بر صفر به سود منچستر یونایتد شود.

در دقایق پایانی نیمه اول خوان ماتا با ضربه آزاد زیبا، اختلاف را به یک گل رساند. آبی پوشان چلسی در لحظات پایانی نیمه اول بازی بهتری نسبت به حریفشان انجام دادند.

چلسی در همان آغاز نیمه دوم نتیجه را مساوی کرد. رامریز با ضربه سر و روی ارسال اسکار گل تساوی چلسی را به ثمر رساند.

بیست دقیقه مانده به پایان بازی چلسی ۹ نفره شد. برانیسلاو ایوانکوویچ در دقیقه ۶۳ با خطا بر روی اشلی یانگ در موقعیتی تک به تک کارت قرمز مستقیم دریافت کرد.

پنج دقیقه بعد در موقعیتی مشکوک، فرناندو تورس به خاطر فریب داور دومین کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

پس از ۹ نفره شدن چلسی، منچستر یونایتد، خاویر هرناندز را وارد زمین کرد و با سه مهاجم در مقابل چلسی بازی کرد.

مهاجم مکزیکی در دقیقه ۷۵ منچستر یونایتد در موقعیتی مشکوک به آفساید توپ ارسالی رافائل را وارد دروازه چلسی کرد تا منچستر یونایتد سه امتیاز حساس از این بازی به دست آورد.

ساوتهمتون ۱- تاتنهام ۲

تاتنهام

تاتنهام در خانه ساوتهمتون به سختی و بانتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و به رتبه چهارم جدول لیگ برتر صعود کرد.

در نیمه اول و در یک بازی یک طرفه تاتنهام ۲ بر صفر از حریف‌اش پیش افتاد. گرت بیل با ضربه سر گل اول این تیم را به ثمر رساند. کلینت دمبسی هم با یک بغل پا تعداد گل‌های تاتنهام را به عدد دو رساند.

اما ساوتهمتون در نیمه دوم بهتر بازی کرد و رودریگوز از زاویه بسته نتیجه را دو بر یک کرد. بعد از این گل رودیگوز و ریکی لمبرت می توانستند نتیجه بازی را مساوی کنند ولی درنهایت تاتنهام توانست دو بر یک این بازی را با پیروزی به پایان ببرد.

نیوکاسل ۲- وست بروم ۱

نیوکاسل

نیوکاسل با گل پاپیس سیسه در دقایق اضافه، سه امتیاز بازی مقابل وست برومویچ را کسب کرد. ضربه سامی آموبی پس از برخورد به کمر پاپیس سیسه وارد دروازه بین فاستر شد. نیوکاسل با این پیروزی به جمع ده تیم اول لیگ برتر پیوست.

گل اول بازی را دمبابا با شوتی سر ضرب و در دقیقه ۳۵ وارد دروازه وست بروم کرد، روملو لوکاکو مهاجم وست بروم در دقیقه ۵۵ با ضربه‌ای سر نتیجه را مساوی کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.