تساوی لیورپول و اورتون در دربی طوفانی

به روز شده:  15:46 گرينويچ - 28 اکتبر 2012 - 07 آبان 1391
لیورپول اورتون

بازی‌های روز یکشنبه لیگ برتر با دربی حساس مرزیساید، بین دو تیم لیورپول و اورتون آغاز شد. بازی لیورپول و اورتون در نیمه اول طوفانی بود. دو گل از لوئیز سوارز، ابتدا لیورپول را پیش انداخت ولی اورتون با زدن دو گل با بازی بازگشت و نتیجه را مساوی کرد.

ضربه‌ای سنگین لوئیس سوارز مهاجم لیورپول در دقیقه ۱۴دروازه پس از برخورد به لیتون بینز مدافع اورتون وارد دروازه این تیم شد. سوارز پس از زدن گل با سمت نیمکت ذخیره‌های اورتون و دیوید میوز سرمربی این تیم رفت و با نشان دادن شاد‌ی‌اش به صحبت های قبل از بازی او درباره تمارض کردن اعتراض کرد.

سوارز تنها ۵ دقیقه بعد، روی ارسال استیون جرالد و با ضربه‌ سر برای بار دوم دروازه اورتون را باز کرد تا نتیجه بازی تنها با گذشت ۲۰ دقیقه دو بر صفر به سود لیورپول شود.

لئون اوسمن دو دقیقه بعد یکی از گل‌های خورده را پاسخ داد، کرنر ارسالی توسط بینز را دروازبان ذخیره لیورپول به طور ناقص دفع کرد و توپ در پشت محوطه جریمه به اوسمن رسید و او با ضربه دقیق توپ را در گوشه دروازه لیورپول جا داد.

ماریون فلینی که پس از یک دوره مصدومیت در ترکیب اورتون قرار گرفته بود با ارسالی کم ارتفاع توپ را از محوطه جریمه به محوطه شش قدم لیورپول فرستاد و استیون ناسمیت توپ را با یک بغل پا وارد دروازه سرخ پوشان لیورپول کرد.

نیمه دوم، به اندازه نیمه اول پر گل نبود ولی هر دو تیم موقعیت‌های خوب گلزنی را از دست دادند. رحیم استرلینگ در این نیمه می تواسنت گل برتری لیورپول را با یک بغل پا وارد دروازه اورتون کند ولی او ضربه او با اختلاف زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی سوارز، روی ارسال استیون جرالد بار دیگر دروازه اورتون را باز کرد ولی کمک داور، گل او را آفساید اعلام کرد تا این بازی با همان نتیجه ۲-۲ به پایان برسد.

امروز در دیگر بازی‌ها، نیوکاسل با وستهم و ساوتهمتون با تاتنهام بازی می کند، ولی در مهمترین بازی این هفته لیگ برتر چلسی در ورزشگاه استنفورد بریج مقابل منچستر یونایتد قرار خواهد گرفت.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.