استقلال با پیروزی بر گهر صدرنشین لیگ شد

به روز شده:  18:55 گرينويچ - دوشنبه 29 اکتبر 2012 - 08 آبان 1391
استقلال گهر

در اولین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر، استقلال تهران دو بر صفر گهر دورود را در ورزشگاه آزادی شکست داد و پیش از بازی تراکتور سازی و داماش به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد.

استقلال خیلی زود و با گل دقیقه ۱۷ آرش برهانی از گهر جلو افتاد. سه دقیقه بعد، لوید ساموئل روی ارسال خسرو حیدری گل دوم استقلال را به ثمر رساند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم، گهر نتوانست موقعیت جدی گلزنی روی دروازه استقلال بوجود بیاورد، و از سوی دیگر آبی پوشان استقلال هم نتوانستند تعداد گل‌های خود را این بازی افزایش دهند. ‎

در ابتدای هفته، گهر درود پس از ماجراهای مختلف، بالاخره محمد مایلی کهن را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد. سرمربی جدید تیم گهر در این بازی، از روی سکو های ورزشگاه آزادی بازی تیم جدیدش را دنبال کرد.

به این ترتیب استقلال برای اولین بار در این فصل به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد و گهر درود هم با هشت امتیاز در رده هفدهم جدول باقی ماند.

فردا تراکتورسازی تبریز، مهمترین رقیب استقلال در صدر جدول با داماش گیلان بازی می کند و در صورت برد، بار دیگر به صدر جدول لیگ صعود خواهد کرد و استقلال به رده دوم نزول.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.