تیم والیبال نوجوانان ایران به مسابقات جهانی ۲۰۱۳ مکزیک راه یافت

به روز شده:  19:16 گرينويچ - سه شنبه 30 اکتبر 2012 - 09 آبان 1391
تیم ملی نوجوانان ایران

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با پیروزی مقابل تایلند علاوه بر راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا، سهمیه حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ مکزیک را به دست آورد.

نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات که در تهران برگزار می شود، تایلند را سه بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی رسید.

ایران در این بازی در سه ست و با نتایج ۲۵-۱۱، ۲۵-۱۶ و ۲۵-۲۳ حریف‌اش را مغلوب کرد.

تیم ملی نوجوانان ایران پیش از این بازی تیم های کره جنوبی، سریلانکا و چین تایپه را شکست داده بود. ایران فردا و در مرحله نیمه نهایی این بازی‌ها دوباره با ژاپن بازی خواهد کرد.

ایرج مظفری مربی تیم ایران در گفتگو با خبرگزاری فارس در مورد بازی با ژاپن گفته است:"از مرحله پلی‌آف بدم می‌آید چون مسابقات در این مرحله بسیار حساس است. بازی آینده ما برابر ژاپن خواهد بود و باید اعلام کنم بازی‌های آینده برای ما اصلاً مهم نیست."

او در با اشاره به زمان بیشتر استراحت تیم ایران برای بازی مقابل ژاپن گفت:"ژاپن امروز بعد از ما بازی کرد و با این شرایط زمان استراحت تیم ما بیشتر از ژاپن خواهد بود و باید بگویم در مجموع شرایط‌مان بهتر از حریف برای بازی فردا خواهد بود."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.