پیروزی سپاهان در تهران، تساوی تراکتور سازی در تبریز

به روز شده:  16:09 گرينويچ - سه شنبه 30 اکتبر 2012 - 09 آبان 1391
سپاهان اصفهان

امروز دو بازی از هفته چهاردهم لیگ برتر ایران به طور همزمان در تهران و تبریز برگزار شد و سپاهان چهار بر سه پیکان را شکست داد و تراکتور سازی و داماش گیلان دو بر دو در تبریز مساوی کردند.

نفت تهران ۳- سپاهان۴

سپاهان که هفته گذشته با نتیجه ۴ بر یک از تراکتور سازی شکست سنگینی در خانه خورده بود، در تهران با نفت بازی کرد. نفت تا دقیقه ۷۵ سه بر یک از حریف پیش بود و به نظر می رسید این مسابقه شکست سنگین دیگری برای قهرمان لیگ برتر باشد، ولی سپاهان در ۱۵ دقیقه پایانی سه گل وارد دروازه تیم میزبان کرد و در نهایت بازی را چهار بر سه با پیروزی به پایان برد.

در این بازی هادی شکوری(۷ - پنالتی) و گوران لوویچ(۱۸ و ۵۸) برای نفت و جواهر سوکای(۳۸)، امید ابراهیمی(۷۷ و ۹۰) و محمدرضا خلعتبری(۸۰) برای سپاهان گل زدند. سپاهان با این پیروزی 24 امتیازی شد و با تفاضل کمتر نسبت به تراکتور سازی در رده سوم جدول لیگ برتر ایران قرار گرفت.

تراکتورسازی۲- داماش گیلان۲

در تبریز، تراکتور سازی در صورت پیروزی مقابل داماش صدر جدول را از استقلال تهران پس می‌گرفت. داماش قبل از بازی با تراکتور سازی و پس از حضور حمید درخشان در این تیم یک پیروزی و ۴ تساوی را در کارنامه اش داشت.

محمد رضا مهدوی در دقیقه ۱۲ داماش را یک بر صفر جلو انداخت ولی تراکتور سازی با گل دقیقه ۲۲ محمدرضا کریمیان بازی را در نیمه اول یک بر یک مساوی کرد. در نیمه دوم داماش برخلاف جریان بازی و در دقیقه ۵۰ گل را زد.

تراکتور سازی پس از دریافت گل، حمله‌های متعددی را روی دروازه داماش انجام داد تا اینکه محمد ابراهیمی در دقیقه ۸۵ توانست گل دوم این تیم را به ثمر برساند. تراکتور سازی با ۲۴ امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به سپاهان در رده دوم جدول لیگ برتر و پس از استقلال قرار گرفت.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.