ملوان به رده دوم جدول لیگ صعود کرد

به روز شده:  16:34 گرينويچ - چهارشنبه 31 اکتبر 2012 - 10 آبان 1391
ملوان

در هفته چهاردهم لیگ برتر ایران،ملوان با پیروزی مقابل آلومینیوم هرمزگان با استقلال هم امتیاز شد و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار گرفت.

ملوان ۱- آلومینیوم هرمزگان ۰

ملوان بعد از سه پیروزی پیاپی در بازیهای قبلی امروز در زمین خود میزبان آلومینیوم هرمزگان بود و در این بازی هم مانند بازی با فجر و سایپا در دقایق پایانی به گل رسید.

جلال رافخایی آقای گل فعلی لیگ برتر با ضربه سر، تک گل ملوان را به ثمر رساند تا قوهای انزلی چهارمین پیروزی متوالی خود را در لیگ کسب کنند.

ملوان با این برد، 25 امتیازی و با استقلال هم امتیاز شد ولی به خاطر تفاضل کمتر جای تراکتور سازی را در رتبه جدول گرفت. آلومینیوم هم با 12 امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

فجر سپاسی ۱-سایپا ۰

فجر سپاسی که برخلاف انتظار در این فصل عملکرد خوبی داشته، در ورزشگاه شهید دستغیب، شهر شیراز میزبان سایپا بود.

دو تیم تا پایان ۹۰ دقیقه بدون گل مساوی بودند ولی عباس محمد رضایی در وقت‌های اضافه با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه تک گل فجر سپاسی را وارد دروازه سایپا کرد.

فجر سپاسی با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و به رتبه چهارم جدول صعود کرد و سایپا با ۲۱ و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به نفت تهران به رده هفتم سقوط کرد.

دیگر بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر:

صبای قم صفر - فولاد خوزستان صفر

ذوب آهن اصفهان صفر - راه آهن صفر

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.