منچستر یونایتد با پیروزی مقابل آرسنال به صدر جدول رسید

به روز شده:  15:31 گرينويچ - 04 نوامبر 2012 - 14 آبان 1391
آرسنال منچستر یونایتد

رابین فان پرسی در دقیقه سه اولین گل منچستریونایتد را وارد دروازه تیم سابق‌اش کرد

تیم فوتبال آرسنال یکسال پس از باخت هشت بر دو در مقابل منچستریونایتد در اولدرافورد، بار دیگر مقابل این تیم قرار گرفت و در نهایت دو بر یک بازی را باخت. گل اول منچستریونایتد را رابین فان پرسی در دقیقه ۳ وارد دروازه تیم سابق‌اش کرد.

منچستر یونایتد ۲- آرسنال۱

رابین فان پرسی با زدن گل اول منچستر در دقیقه ۳، نشان داد که آرسنال چه بازیکن ارزشمندی را از دست داده است. او در مقابل تیم سابق‌اش غیر از به ثمر رساندن گل اول، با بوجود آوردن موقعیت های گلزنی برای هم تیمی‌هایش باعث پیروزی آسان منچستریونایتد مقابل تیم سابق‌اش شد.

این مهاجم هلندی با اینکه در تابستان در ازای ۲۴ میلیون پوند از آرسنال به منچستریونایتد رفته بود، در ابتدای بازی از سوی هواداران آرسنال تشویق شد.

فان پرسی در دقیقه سه و روی اشتباه ورمالن مدافع وسط آرسنال، اولین گل منچستریونایتد را وارد دروازه آرسنال کرد.

این گل دهمین گل فان پرسی در این فصل بود.

منچستریونایتد که در بیشتر دقایق نیمه اول، بر بازی مسلط بود در پایان نیمه اول، روی خطای هند سانتی کازورلا یک پنالتی به دست آورد ولی وین رونی نتوانست آن را گل کند.

گل پاتریس اورا، در ابتدای نیمه دوم پیروزی منچستریونایتد را مسجل کرد. آرسنال که دو بر صفر از منچستر عقب بود، با اخراج جک ویلشایر در دقیقه ۶۹ کارش برای جبران نتیجه سخت تر شد.

سانتی کازورلا در وقت های اضافه تک گل آرسنال را وارد دروازه منچستر کرد تا بازی با نتیجه دو بر یک به سود میزبان به پایان برسد.

منچستر با این پیروزی برای اولین بار در این فصل به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد و آرسنال در رده ششم باقی ماند.

وستهم صفر- منچستر سیتی صفر

منچستر سیتی رکورد شکست ناپذیری اش را مقابل وستهم حفظ کرد ولی نتوانست سه امتیاز لازم را در این بازی به دست بیاورد.

وستهم بازی را عالی آغاز کردند و بسیار بد شانس بودند که گل کوین نولان توسط کمک داور مردود اعلام شد. در این نیمه ضربه عالی یوسی بنایون هم به تیر دروازه منچستر سیتی برخورد کرد و دو تیم در نیمه اول صفر صفر مساوی شدند.

در نیمه دوم منچستر سیتی میهمان، بازی بهتری به نمایش گذاشت، کارلوس توز و گرت بری دو موقعیت عالی گلزنی را از دست دادند تا بازی با همان نتیجه بدون گل نیمه اول به پایان برسد.

سوانزی ۱- چلسی ۱

گل دیر هنگام سوانزی مانع از این شد که چلسی بتواند صدر جدول را از منچستر یونایتد پس بگیرد. ویکتور موزز با ضربه سر چلسی را از میزبانش پیش انداخت اما پابلو هرناندز بازیکن سوانزی با شوتی دقیق از پشت محوطه جریمه نتیجه را یک بر یک کرد.

گری کی هیل، که پایه گذار گل تیم‌اش شده بود، در دقایق آخر مانع از گلزنی دنی گرهام مهاجم سوانزی شد. گل هرناندز زمان جبران برای چلسی باقی نگذاشت تا این تیم با یک امتیاز کمتر از منچستر، در رتبه دوم لیگ قرار بگیرد.

نتایج سایر بازی‌های لیگ برتر:

فولهام ۲-اورتون ۲

ساندرلند صفر- آستون ویلا ۱

تاتنهام صفر- ویگان یک

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.