تساوی لیورپول با نیوکاسل در آنفلید

به روز شده:  20:07 گرينويچ - 04 نوامبر 2012 - 14 آبان 1391
لیورپول نیوکاسل

هر دو بازی آخر لیگ برتر انگلستان در این هفته با تساوی یک بر یک به پایان رسید. لیورپول در مقابل نیوکاسل و کوئینز پارک رنجز در برابر ردینگ به تساوی یک بر یک رسیدند.

لیورپول ۱- نیوکاسل ۱

لیورپول با گل لوئیس سوارز، یک امتیاز در مقابل نیوکاسل به دست آورد. نیوکاسل در ۱۰ دقیقه آخر بازی ده نفره بازی را ادامه داد.

یوهان کابای با ضربه‌ای دیدنی از زاویه بسته گل اول، نیوکاسل را وارد دروازه لیورپول کرد اما سوارز روی پاس دقیق خوزه انریکه، دروازبان نیوکاسل را پشت سر گذاشت و بازی را مساوی کرد.

در این بازی فابریسو کولوچینی برای خطا روی سوارز از داور کارت قرمز مستقیم دریافت کرد ولی نیوکاسل در نهایت تواسنت این بازی را یک بریک به پایان برساند.

لیورپول پس از این مسابقه، پنج بازی است که از تیمی شکست نخورده، این بهترین رکورد بدون شکست این تیم در سال ۲۰۱۲ است.

کوئینز پارک رنجرز ۱- ردینگ۱

بازی کوئینز پارک رنجرز با ردینگ با نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم، همچنان در تلاش برای کسب پیروزی در بازی‌های آینده خود باشند.

ضربه آکروباتیک کسپارس گورکس ابتدا، ردینگ را از میزبانش پیش انداخت، اما کوئینز پارک رنجرز در نیمه دوم که بهتر از حریف ‌اش بازی کرد، توانست توسط جبرئیل سیسه بازی را مساوی کند.

عادل ترات می توانست، گل برتری کوئینز پارک رنجرز را در دقایق پایامی نیمه دوم وارد دروازه ردینگ کند، ولی ضربه این بازیکن را الکس مکارتی دروازبان ردینگ به بیرون فرستاد.

کوئینز پارک رنجرز، پس از این مسابقه و با چهار امتیاز در رتبه نوزدهم جدول قرار گرفت و ردینگ هم با همین امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر در رتبه هیجدهم ایستاد.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.