شکست تیم فوتسال ایران مقابل کلمبیا

به روز شده:  19:15 گرينويچ - 11 نوامبر 2012 - 21 آبان 1391
تیم ملی فوتسال ایران

تیم ملی ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، دو بر یک مقابل کلمبیا شکست خورد و از دور این رقابت‌ها حذف شد.

علی صانعی سر مربی تیم ملی فوتسال ایران در گفتگویی در مورد این بازی گفت: "ما در دیدار برابر کلمبیا عملکرد خوبی داشتیم اما حریف از روی موقعیتی که ۵۰ درصد هم نبود به گل رسید و هر چقدر ما حمله کردیم نتوانستیم از دفاع چند لایه آنها عبور کنیم. کلمبیا شانسی و به طور تصادفی به این مرحله رسیده بود و حالا به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کرده است."

ایران با در اختیار داشتن بازی در نیمه سعی اول سعی داشت دفاع بسته کلمبیا را باز کند که در این راه موفق نبود. در وقت اول بازی دروازبان کلمبیا با واکنش‌های به موقع مانع از گلزنی بازیکنان تیم ملی ایران شد.

در نیمه دوم بازی، شرایط مسابقه مانند نیمه اول بود. دفاع کلمبیا باز هم با عملکرد مناسب همه راه‌ها به دروازه را بست. در دقیقه ۲۹ بازی، دروازبان کلمبیا با شروع سریع "یفری دوکوئه" را در جلوی دروازه ایران صاحب توپ کرد و او هم با ضربه آرام توپ را وارد دروازه کرد.

مصطفی طیبی پس از گل کلمبیا به خاطر خطا روی دروازبان این تیم از بازی اخراج شد.

تیم ملی ایران که به خاطر اخراج این بازیکن مجبور بود دو دقیقه را با یک بازیکن کمتر بازی کند، در همین دقایق با شوت از راه دور "آنگلوت کارو" در دقیقه ۳۳ گل دوم را هم پذیرفت.

علی صانعی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، برای جبران گل‌های خورده با سیستم ۵ نفره و بدون دروازه‌بان بازی را ادامه داد. علی رهنما در دقیقه ۳۴ باز شوتی سر ضرب یکی از گل‌ها خورده را جبران کرد.

حملات همه جانبه ایران روی دروازه کلمبیا در دقایق پایانی این بازی نتیجه نداشت و در نهایت ایران با نتیجه دو بر یک از این تیم شکست خورد و از جام جهانی فوتسال حذف شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.