صعود منچستر سیتی به رده دوم پس از تساوی چلسی و لیورپول

به روز شده:  20:44 گرينويچ - 11 نوامبر 2012 - 21 آبان 1391
سوارز

گل تساوی لوئیز سوارز مقابل چلسی، امتیاز‌ها را بین دو تیم تقسیم کرد.

پیروزی دو بر یک منچستر سیتی مقابل تاتنهام و تساوی یک-یک چلسی و لیورپول، باعث صعود بازیکنان روبرتو مانچینی به رده دوم جدول و پس از منچستر شد. نیوکاسل هم در خانه یک بر صفر به وستهم باخت و به رده دهم سقوط کرد.

چلسی ۱- لیورپول۱

گل تساوی لوئیز سوارز امتیاز‌ها بین چلسی و لیورپول را تقسیم کرد و چلسی نتوانست فاصله‌اش با منچستر یونایتد را کم کند.

جان تری، کاپیتان چلسی با ضربه سر آبی‌پوشان چلسی را در دقیقه ۲۰ یک برصفر از لیورپول پیش انداخت. او در نیمه اول پس از برخورد تصادفی با سوارز دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

اسکار و خوان ماتا در این بازی فرصت‌ها مسلم را گلزنی را برای چلسی به راحتی از دست دادند تا ۱۸ مانده به پایان بازی، لوئیز سوارز مهاجم لیورپول روی ارسال سوسو از کرنر و پس از ضربه جیمی کاراگر، یازدهمین گل این فصل‌اش را وارد دروازه این تیم کند.

سوارز در چهارمین بازی خارج از خانه برای لیورپول گلزنی کرد. گل‌های او در این باز‌ی‌های گذشته برای لیورپول بسیار مهم بوده، چرا که این گل‌ها در هفته‌های اخیر مانع از شکست این تیم در لیگ برتر شده‌اند.

چلسی پس از این بازی با ۲۴ امتیاز و پس از منچستر سیتی در رتبه سوم جدول قرار گرفت و لیورپول با ۱۲ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد.

منچستر سیتی ۲- تاتنهام ۱

ادین ژکو

گل دیرهنگام ادین ژکو باعث پیروزی منچستر سیتی مقابل تانهام شد. این تیم با این پیروزی به رتبه دوم لیگ صعود کرد. منچستر سیتی با این سه امتیاز در فاصله دو امتیازی صدر نشین تیم همشهری یعنی منچستر یونایتد قرار گرفت.

در بازی تانتهام با گل استیون کالکر در نیمه اول از میزبان پیش افتاد ولی سرجیو آگوئرو در دقیقه ۶۶ بازی را یک- یک مساوی کرد.

ژکو که در این فصل و در بازی‌های مختلف منچستر سیتی را نجات داده است، در این بازی هم بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و سه دقیقه مانده به پایان بازی گل پیروزی منچستر سیتی را وارد دروازه تاتنهام کرد.

مهاجم بوسنایی این تیم که به "ذخیره طلایی" مشهور شده، به جای کارلوس توز وارد زمین شد و بار دیگر ارزش واقعی خود را به روبرتو مانچینی نشان داد.

تاتنهام با این باخت با ۱۷ امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت.

نیوکاسل صفر- وستهم ۱

نولان وستهم

گل نیمه اول کوین نولان به باشگاه سابقش، برای پیروزی وستهم مقابل نیوکاسل کافی بود. با این برد وستهم به جمع شش تیم اول جدول لیگ پیوست و نیوکاسل به رتبه دهم جدول سقوط کرد.

در این بازی گل دمبابا به تشخیص داور مردود اعلام شد، داور در این صحنه معتقد بود که دروازبان وستهم توانسته توپ را از روی خط دفع کند.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.