مارک هیوز اخراج شد

به روز شده:  13:48 گرينويچ - جمعه 23 نوامبر 2012 - 03 آذر 1391

مارک هیوز پس از ده ماه سرمربی گری کوئینز پارک رنجرز اخراج شد. تیم او پس از دوازده هفته با چهار امتیاز و بدون برد، در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد و به همین دلیل هم باشگاه امروز در بیانیه ای اعلام کرد" شرایط باشگاه چاره ای جز تغییر برای هیات مدیره باقی نگذاشته است."

" هیات مدیره با جدیت در صدد یافتن سرمربی جدید در اسرع وقت است".

کویینز پارک رنجرز فردا بیست و چهارم نوامبر در الدترافورد مهمان منچستر یوناید است و مارک براون دستیار هیوز هدایت تیم در آن بازی را بعهده خواهد داشت.

هیوز در حالی اخراج شد که درست هفته پیش تونی فرناندز مالک ثروتمند باشگاه توئیت کرد که " یک میلیون بار است می گویم هیوز اخراج نخواهد شد."

این برای فرناندز که خود هیوز را به این سمت منصوب کرد و دست او را برای خرید بازیکنان باز گذاشت و تا به حال هم از او حمایت کرد اتفاق خوشایندی نیست.

نتایج ضعیف کوئینز پارک رنجرز همه تلاشهای او را بی ثمر گذاشت.

تیم غرب لندن فصل پیش در آخرین روز لیگ برتر از سقوط در امان ماند و آوردن بازیکنان نامی تحولی در این فصل ایجاد نکرد.

مارک هیوز برای فصل جدید ژولیو سزار، ژوزه بوسینگوا، استبان گرانرو، پارک جی سونگ ، استفان امبیا، جبرییل سیسه و بابی زامورا را به تیم آورد اما نتایج این تیم به اندازه نامهای بزرگ نبوده اند.

باشگاه کوئینز پارک رنجرز اعلام کرده " اطلاعیه تازه ای" صادر خواهد شد و بر اساس گفته ها این اطلاعیه دوم، خبر از انتصاب هری ردنپ، سرمربی سابق تاتنهام خواهد داد.

مارک هیوز که به او لقب اسپارکی داده اند، چهل و نه سال دارد و در دوران بازیگری در منچستر یونایتد(در دو مقطع )، بارسلونا،بایرن مونیخ، چلسی، اورتون ، بلکبرن، ساوتمپتون و تیم ملی ولز بازی کرده است.

دوران مربیگری او هم با تیم ملی ولز شروع شد و بعد در بلکبرن، منچستر سیتی و فولهام مربیگری کرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.