لیگ برتر انگلستان؛ درخشش وست برام

به روز شده:  20:56 گرينويچ - شنبه 24 نوامبر 2012 - 04 آذر 1391
جوردی گومز

جوردی گومز زننده هر سه گل ویگان به ردینگ بعد از به ثمر رساندن اولین گل

در ادامه مسابقات لیگ برتر انگلستان، امروز، شنبه ۲۴ نوامبر، (۴ آذر) ۶ بازی انجام شد. در اولین بازی ساندرلند که در خانه مقابل وست برام بازی می‌کرد با نتیجه ۲-۴ بازی را باخت. وست برام با سه امتیازی که از این بازی به دست آورد در رده سوم جدول رده بندی لیگ قرار گرفت.

وست برام در این فصل و تا کنون توانسته است با مربی‌گری استیو کلارک به نتایج درخشانی دست یابد. از سال ۱۹۸۰ این اولین باری است که این تیم جایگاه خود را در رده‌های نسبتا بالا حفظ کرده و در ۴ بازی پی در پی برنده شده است.

گل‌های این بازی را جرا در دقیقه ۳۰، لانگ دقیقه ۴۴، لوکاکو در دقیقه ۸۱ و فورچون در دقیقه ۹۰ برای وست برام به ثمر رساندند. دو گل ساندر لند را هم گاردنر در دقیقه ۷۳ و سسگنون در دقیقه ۸۷ وارد دروازه کردند.

در بازی دیگر نوریچ به خانه اورتن رفت و دو تیم بعد از ۹۵ دقیقه بازی به نتیجه ۱-۱ بسنده کردند.

کوئینز پارک رنجرز، ساکن در پایین جدول رده‌بندی که روز جمعه گذشته ۲۳ نوامبر (۳ آذر)مارک هیوز، سرمربی خود را اخراج کرده بود، با همراهی دستیار سابق هیوز، مارک براون، به زمین منچستر یونایتد صدر نشین رقابت‌ها رفت و با نتیجه ۳-۱ بازنده میدان شد. گل‌های منچستر یونایتد را ایوان در دقیقه ۶۴، فلچر در دقیقه ۷۲ و هرناندز در دقیقه ۷۲ وارد دروازه کردند و مکی در دقیقه ۵۲ تنها گل رنجرها را وارد دروازه منچستر کرد.

فولام که در زمین استوک بازی می‌کرد با گل دقیقه ۲۶ آدام بازی را با نتیجه ۱-۰ باخت. اشکان دژاگه، ملی پوش ایرانی تیم فولام، در تمام این بازی جزء ترکیب اصلی این تیم بود.

ویگان که میزبان ردینگ بود با نتیجه ۳-۲ پیروز میدان شد. جوردی گومز، بازیکن اسپانیایی ویگان با به ثمر رساندن ۳ گل ۳ عامل اصلی این پیروزی بود. گل‌ اول ردینگ را موریسون در دقیقه ۳۵ وارد دروازه کرد و اما گل دوم را علی الحبسی دروازه بان عمانی ویگان وارد دروازه خودش کرد.

در آخرین بازی امروز استون ویلا که میزبان آرسنال بود بعد از ۹۴ دقیقه به نتیجه مساوی بدون گل رضایت داد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.