تساوی چلسی و منچستر سیتی و تداوم صدرنشینی منچستر یونایتد

به روز شده:  21:15 گرينويچ - 25 نوامبر 2012 - 05 آذر 1391
هواداران چلسی

هوادران چلسی در طول بازی این تیم با منچستر سیتی به انتخاب رافائل بنیتز بعنوان مربی جلسی اعتراض کردند.

در حالی‌که منچستریونایتد با پیروزی ۳-۱ جلوی تیم ته جدولی کوئینز پارک رنجرز مکان اول لیگ برتر انگلستان را از آن خود کرده بود مساوی تیم‌های چلسی و منچسترسیتی در غرب لندن باعث شد شیاطین سرخ در صدر جدول بمانند.

چلسی صفر- منچستر سیتی صفر

بازی امروز چلسی و منچسترسیتی بسیار حساس بود چرا که رافائل بنیتز سرمربی اسپانیایی چلسی برای اولین روی نیمکت مربیگری تیم لندنی می نشست. از سوی دیگر منچسترسیتی بعد از اینکه خروجش از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مسجل شد تلاش دو چندانی خواهد کرد تا قهرمانی در لیگ داخلی را تکرار کند. مسابقه با حرف و حدیث های زیادی همراه بود از جمله اینکه قسمت زیادی از هواداران چلسی با شعارهای ممتد در طول بازی نارضایتی خود را از انتصاب بنیتز اعلام کردند.
اما در زمین بازی دو تیم تاکتیکهای دفاعی را بسیار خوب اجرا کردند و از همان آغاز مسابقه پیش بینی می شد که این بازی کم گل باشد. در نهایت هیچ بازیکنی نتوانست قفل دروازه ها را بشکند و با این مساوی صفر- صفر دو تیم هر کدام یک امتیاز گرفتند. منچسرسیتی با یک امتیاز کمتر (۲۹) از منچستریونایتد حالا در مکان دوم جدول قرار دارد. چلسی ولی جایگاه سوم خود را به تیم شگفتی ساز این فصل وست برام واگذار کرده و با ۲۵ امتیاز در جای چهارم قرار گرفته است.

تاتنهام ۳- وستهم ۱

در بازیهای دیگر امروز تاتنهام که سه هفته متوالی بود شکست می خورد در داربی لندن موفق شد ۳-۱ وستهم را ببرد. در ورزشگاه وایت هارت لین این گل‌های جرمین دفو (۴۴و ۶۴) و گرت بیل بودند که میزبان را سه - هیچ جلو انداختند. تک گل دقیقه ۸۲ اندی کارول فقط اختلاف را کم کرد. تاتنهام با این سه امتیاز هم امتیاز (۲۰) با تیم همسایه آرسنال ولی به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه هفتم جدول است. وستهم با ۱۹ امتیاز یک رتبه پایین تر قرار دارد.

ساوتهمپتون ۲- نیوکاسل هیچ

ساوتهمپتون هم با برد ۲-۰ جلوی نیوکاسل دست به کار بزرگی زد و خود را برای اولین بار در این فصل از منطقه سقوط بیرون کشید. استون ویلا به جای این تیم در جمع سه تیم ته جدول قرار گرفت.

آدام لالانا در دقیقه 34 روی پاس لمبرت اولین گل تیم میزبان را وارد دروازه نیوکاسل کرد و رامیرز در دقیقه 60 پس از دفع تاقص توپ توسط دروازبان نیوکاسل، گل دوم ساوتهمپتون را به ثمر رساند.

سوانزی صفر- لیورپول صفر

در ولز لیورپول به مصاف تیم سابق مربی اش(برندن راجرز) سوانزی رفت که این بازی هم بدون گل مساوی تمام شد. اخرین باخت لیورپول در لیگ به دو ماه پیش (۱-۲ به منچستریونایتد) برمی گردد. هر چند قرمز پوشان آنفیلد تا اینجای فصل نصف بیشتر بازیهای خود را مساوی کرده اند و به همین دلیل در میانه های جدول قرار دارند.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.