مذاکرات دیوید بکهام با موناکو آغاز شد

به روز شده:  15:01 گرينويچ - جمعه 30 نوامبر 2012 - 10 آذر 1391

دیوید بکهام ستاره ۳۷ ساله لوس آنجلس گلکسی پس از پایان لیگ فوتبال حرفه ای آمریکا (ام ال اس) که با دیدار لوس آنجلس و هیوستون به پایان خواهد رسید، با مدیران باشگاه موناکو وارد مذاکره خواهد شد.

دیوید بکهام قبلا اعلام کرده بود در پایان فصل لوس آنجلس را ترک خواهد کرد و بر اساس گزارشها از لیگهای برزیل ،چین، استرالیا و روسیه پیشنهاداتی داشته است .

تور کریستین کارلسن مدیر عامل باشگاه موناکو گفت: "ما از تیم خود راضی هستیم اما اگر شانس جذب بازیکنی با ویژگی‌های بکهام را داشته باشیم، برای باشگاه بسیار عالی خواهد بود."

کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان که از باشگاه هایی در روسیه و برزیل پیشنهاداتی دریافت کرده، گفته است در ابتدای سال نوی میلادی تصمیم نهایی خود را اعلام می کند.

کارلسن افزود: "در حال حاضر ما می خواهیم بدانیم که آیا نقشه های بکهام برای آینده با نقشه های باشگاه ما منطبق است یا نه. ما می دانیم که بسیاری می خواهند او را جذب کنند و با توجه به میزان تجربه ای که دارد این امر طبیعی است. حال باید صبر کنیم و ببینیم در طول هفته های آینده چه اتفاقی می افتد."

موناکو در حال حاضر در دسته دوم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های فرانسه حضور دارد.

درآمد این باشگاه فرانسوی به تدریج بعد از شکست در برابر پورتو با نتیجه سه بر یک، در فینال لیگ قهرمانان اروپا (۲۰۰۴) ، کاهش یافته است.

دیمیتری ریبولولوف، میلیاردر روس این باشگاه را در دسامبر ۲۰۱۱ خرید و با بلند پروازی قصد دارد موناکو را به دوران پر افتخار سابق بازگرداند.

موناکو تاکنون هفت بار قهرمان لیگ برتر فرانسه شده است و در سال ۲۰۰۴ نیز به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.