حرکت نمادین طرفداران تراکتورسازی در حمایت از زلزله زدگان

به روز شده:  18:54 گرينويچ - سه شنبه 04 دسامبر 2012 - 14 آذر 1391
هواداران تراکتور سازی

اعلام همبستگی هوادارن تراکتور سازی در ورزشگاه آزادی با زلزله زدگان

دیروز در دقیقه ۲۰ بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز، برخی از هوادران تراکتورسازی در اعلام همبستگی با زلزله زدگان ورزقان، لباس‌های خود را از تن در آوردند.

این اقدام نمادین در جریان بازی دو تیم در ورزشگاه آزادی صورت گرفت که در پایان آن، پرسپولیس یک بر هیچ مقابل تراکتور سازی شکست خورد.

به گزارش برخی رسانه‌ها، ماموران امنیتی پس از مشاهده این حرکت، به این گروه از هوارداران تراکتور سازی حمله کرده و آنها را با باتوم کتک زده اند.

سال گذشته، گروهی از هواداران تیم بشیکتاش ترکیه در حمایت از زلزله زدگان شهر وان حرکتی مشابه را انجام داده بودند و برخی سایت‌های هوادار تراکتورسازی، اقدام روز پیش را الگو برداری از آن حرکت ارزیابی کرده اند.

تراکتور سازی در حال حاضر با ۲۶ امتیاز در رتبه ششم جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.

سه ماه پیش زلزله‌ای به بزرگی پنج و یک دهم ریشتر ورزقان و مناطق اطراف آن در استان آذربایجان شرقی را لرزاند که در جریان آن، بیش از ۳۰۰ نفر کشته شدند.

بر اثر این زمین لرزه، ۵ هزار و ۳۲۹ واحد به طور کامل تخریب شده که عدم بازسازی اغلب این منازل در آستانه فصل سرما، موجب نگرانی ناظران شده است.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.