بحران مربیگری در اردوی سرخ‌پوشان

به روز شده:  18:13 گرينويچ - شنبه 08 دسامبر 2012 - 18 آذر 1391
امانوئل ژوزه

مرخصی ژوزه، به دستور رویانیان، دو روز تمدید شد

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به تمرین ادامه داد که مانوئل ژوزه، سرمربی این تیم، در مرخصی به سر می‌برد. تمرین‌های امروز این تیم بعد از یک وقفه ۴ روزه انجام شد.

تمرین امروز پشت درهای بسته انجام شد و به کلیک گزارش فارس تا روز دوشنبه و پس از جلسه کمیته فنی به همین منوال ادامه خواهد یافت.

مرخصی ژوزه که به دستور رویانیان دو روز تمدید شد به منظور بررسی دلایل نتایج ضعیف فصل اول بیان شده است. آقای رویانیان این دستور را زمانی که در ایتالیا به سر می‌برد صادر کرد.

به گفته سعید شیرینی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ژوزه "فعلا" اخراج نشده و تصمیم نهایی روز دوشنبه و در جلسه کمیته فنی گرفته خواهد شد. او همچنین گفته است که در مورد نتایج تیم در نیم فصل اول از ژوزه سوال خواهد شد و در صورتی که کمیته فنی توضیحات ژوزه را بپذیرد نتیجه "متفاوت" خواهد بود.

ایرنا در مورد "رفتن یا نرفتن ژوزه" از قول مهدوی‌کیا نوشت که در این مورد بهتر است از کادر مدیریتی تیم سئوال شود.

مهدوی‌کیا با بیان اینکه به عنوان یک بازیکن تنها به بازی فکر می‌کند و بر روی آن تمرکز دارد از اینکه بعضی از بازیکنان "به راحتی در این‌باره اظهار نظر می‌کنند" اظهار تاسف کرد.

بازی بعدی تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه ۶ دی مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.