لیگ برتر انگلستان؛ تورس احیا شده چلسی را برنده کرد

به روز شده:  21:27 گرينويچ - شنبه 08 دسامبر 2012 - 18 آذر 1391
فرناندو تورس

فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی چلسی بعد از به ثمر رساندن گل دوم از روی نقطه پنالتی

در ادامه بازی‌های لیگ برتر انگلستان، امروز، شنبه ۸ نوامبر (۱۸ آذر) ۶ مسابقه برگزار شد.

آرسنال که در هفته‌های اخیر نتوانسته است نتایج رضایت بخشی بدست بیاورد بعد از پیروزی ۲-۰ مقابل وست‌برام طرفداران‌اش را راضی به خانه بر گرداند. این بازی در ورزشگاه امارات انجام شد.

هر دو گل‌ این بازی را میکل آرتتا و از روی نقطه پنالتی وارد دروازه وست برام کرد.

چلسی که در ورزشگاه لایت مهمان ساندرلند بود با نتیجه ۱-۳ پیروز به خانه برگشت. گل‌های چلسی را تورس در دقیقه ۱۱ و ۴۵ و ماتا در دقیقه ۴۹ به ثمر رساندند. گل دقیقه ۴۵ تورس از روی نقطه پنالتی بود. گل ساندرلند را جانسون در دقیقه ۶۶ زد. سه امتیاز به دست آمده از این بازی فاصله چلسی و رقیبان‌ صدر نشین‌اش را کم‌تر کرد.

تیم غرب لندنی کوئینز پارک رنجر که از ابتدای این فصل از هیچ میدانی پیروز بیرون نیامده است در بازی امروز مقابل ویگان نیز با نتیجه ۲-۲ بازی را به آخر رساند. با این نتیجه کوئینز پارک رنجر رکورد ۱۶ بازی بدون برد در ابتدای فصل را نیز بدست آورد. این تیم دو هفته پیش در پی کسب نتایج ضعیف، مربی خود را نیز عوض کرد.

اما سوانزی، تنها تیم ولزی لیگ برتر، در یک بازی پرگل خانگی مقابل نوریج با نتیجه ۴-۳ بازنده میدان بود.

تیم ساوتهمتون که میزبان ردینگ بود با تگ گل پانچون در دقیقه ۶۱ مقابل این تیم به پیروزی رسید.

بازی دیگر این هفته میان استون ویلا و استوک انجام شد که بدون گل به پایان رسید.

رقابت‌های این هفته، فردا، یکشنبه ۹ نوامبر با سه بازی پیگیری خواهد شد. در مهمترین این بازی‌ها دو صدر جدولی لیگ که هر دو منچستری هستند در این شهر با هم رقابت خواهند کرد. مچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان منچستر یونایتد صدرنشین خواهد بود. تاتنهام در زمین اورتون مقابل این تیم بازی می‌کند و وست‌هم میزبان لیورپول خواهد بود.

روز دوشنبه ۱۰ نوامبر هم فولام در خانه مقابل نیوکاسل قرار می‌گیرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.