توقف ایران مقابل بحرین ده نفره

به روز شده:  20:22 گرينويچ - چهارشنبه 12 دسامبر 2012 - 22 آذر 1391
ایران بحرین

تیم ایران در رقابت‌های غرب آسیا از بازیکنان جوان لیگ برتر استفاده کرده است

تیم ملی ایران در دومین بازی رقابت های غرب آسیا، بدون گل مقابل تیم ۱۰ نفره بحرین متوقف شد.

در نیمه اول بازی و از دقیقه ۳۰ بحرین به خاطر اخراج محمد طایف بازی را ده نفره ادامه داد ولی تیم ملی ایران در ادامه نتوانست از ده نفره شدن بحرین استفاده کند.

بازیکنان کارلوس کی روش در این مسابقه نسبت به بازی عربستان عملکرد بهتری داشتند ولی تیم ملی ایران همچنان در خط حمله مشکل گلزنی داشت و نتوانست دروازه بحرین را باز کند.

ایران با ترکیب علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، امید ابراهیمی، محمد مهدی‌نظری( از دقیقه ۷۵ قاسم دهنوی)، محمد خانزاده، احسان حاج صفی( از دقیقه ۴۶ یعقوب کریمی)، شجاع خلیل‌زاده، مهرداد پولادی، میلاد نوری، احمد حسن‌زاده( از دقیقه ۴۳ پیام صادقیان) و مهرداد اولادی مقابل بحرین قرار گرفت.ایران به نسبت بازی با عربستان چند تغییر در ترکیب‌اش داده بود.

در نیمه دوم مهاجمان ایران فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتند، در دقیقه ۶۰ مهرداد اولادی در موقعیت آفساید دروازه بحرین را باز کرد ولی داور گل او را مردود اعلام کرد.

در این بازی کارلوس کی ‌روش به مانند بازی عربستان از روی سکوهای ورزشگاه الصدقه کویت بازی را دنبال کرد. تیم ملی ایران، در بازی قبلی هم بدون گل با عربستان مساوی کرده بود.

در پایان دور دوم این مسابقات ایران با دو امتیاز در رده سوم گروه B قرار دارد و بحرین و عربستان هر کدام با چهار امتیاز در صدر جدول قرار دارند.

بازی‌های روز آخر برای صعود ایران به مرحله بعدی این رقابت‌ها تعیین کننده خواهد بود. ایران در روز آخر با یمن بازی خواهد کرد و برای صعود باید این تیم را شکست دهد.

در مسابقه دیگر روز آخر عربستان و بحرین مقابل همدیگر قرار خواهند گرفت. در صورت پیروزی ایران مقابل یمن و تساوی عربستان و بحرین، سرنوشت تیم صعود کننده با تفاضل گل مشخص خواهد شد. تیم ملی ایران با ۴ قهرمانی پر افتخارترین تیم در تاریخ این رقابت‌هاست.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.