لیگ برتر انگلستان؛ اولین پیروزی فصل برای کوئینز پارک رنجرز

به روز شده:  21:49 گرينويچ - شنبه 15 دسامبر 2012 - 25 آذر 1391
عادل تارابت

خوشحالی عادل تارابت بعد از زدن گل به فولام که اولین برد این فصل را برای تیم‌اش به ارمغان آورد

لیگ برتر فوتبال انگلستان امروز شنبه ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) با ۶ بازی پرگل پیگیری شد.

در اولین بازی این هفته نیوکاسل با نتیجه ۱-۳ از میزبانش منچستر سیتی شکست خورد. گل‌‎های منچستر سیتی را آگوئرو در دقیقه ۱۰، گارسیا دقیقه ۳۹ و توره در دقیقه ۷۸ وارد دروازه میزبان کردند. تک گل نیوکاسل توسط دمبا با، در دقیقه ۵۱ زده شد.

لیورپول که در آنفیلد میزبان استون ویلا بود با نتیجه ۱-۳ بازی را واگذار کرد.

منچستر یونایتد، تیم صدر نشین رقابت‌ها، با گل‌های وان‌‌پرسی دقیقه ۱۶، کلورلی در دقیقه ۱۹ و رونی دقیقه ۵۹ میزبان‌اش ساندرلند را بانتیجه ۳-۱ شکست داد. تک گل ساندرلند را کمپ‌بل در دقیقه ۷۲ وارد دروازه میزبان کرد.

دو تیم منچستری لیگ با کسب نتایج یکسان در این هفته اختلاف ۶ امتیاز را در صدر جدول حفظ کردند.

نوریچ که در ۹ بازی گذشته خود اجازه پیروزی را به رقیبان‌اش نداده است موفق شد ویگان را ۲-۱ شکست دهد. پیلکینگتون و هولاهان گلزن‎های امروز نوریچ بودند و مالونی زننده گل دقیقه ۵۱ ویگان بود.

اما تیم ته جدولی کوئینز پارک رنجر برای اولین بار در این فصل موفق به کسب پیروزی شد. این تیم که در خانه‌اش میزبان فولام، دیگر تیم لندنی لیگ، بود موفق شد بازی را با نتیجه ۲-۱ به آخر برساند. دو گل‌ رنجر‌ها را عادل تارابت، فوتبالیست مراکشی این تیم، در دقایق ۵۲ و ۶۸ زد. فولام در قیقه ۸۸ موفق شد توسط پتریک یک گل را وارد دروازه میزبان کند.

اما در تنها بازی بدون برنده امروز استوک در خانه با نتیجه مساوی ۱-۱ از مهمان‌اش اورتون پذیرایی کرد. گل اول بازی را رایان شاوکراس، مدافع انگلیسی استوک وارد دروازه تیم خود کرد و گل دوم بازی را کنوین جونز برای این تیم به ثمر رساند.

بازی‌های این هفته، فردا با دو مسابقه ادامه می‌یابد. تاتنهام میزبان سوانزی خواهد بود و وست‌هم به زمین وست‌برام می‌رود.

روز دوشنبه هم ردینگ در خانه مقابل آرسنال قرار خواهد گرفت.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.